Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як обрати стиль меблів в інтер’єрі

Людство давно придумало, як зробити життя комфортнішим. Одним з найбільш значущих винаходів стали меблі.
Кілька століть тому володарем красивих меблів могла стати лише найбагатша людина. Сьогодні все змінилося. Гарні меблі стали невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Сучасні тенденції і вимоги дозволяють творцям меблів удосконалювати дизайни, застосовувати новітні технології та механізми. В даний час меблі відрізняється ергономічністю і функціональністю.

Меблі в сучасному стилі відрізняються:

  1. лаконічністю форм і скромною обробкою (в минулі часи меблі відрізнялася пишним декором),
  2. застосуванням штучних і синтетичних матеріалів,
  3. ергономічністю і розмірами,
  4. функціональністю.

Сучасні моделі меблів відрізняються саме функціональністю. Оскільки на відміну від традиційних моделей вони оснащені механізмами трансформації. Такі меблі особливо підходять для маленьких приміщень.

Особливо затребуваними залишаються розкладні дивани і ліжка з м’яким узголів’ям від www.capitalmebel.com, які також можуть бути оснащені підйомним механізмом. Розкладний диван звільняє простір і виконує відразу кілька функцій: він легко трансформується в спальне місце. М’яке узголів’я ліжка дуже зручно для тих, хто любить читати в ліжку. Крім того, таке узголів’я виглядає дуже стильно і сучасно.

Стилі і колірні рішення

Дизайнери умовно виділяють класичний, сучасний і етичний стилі. Сучасний стиль включає мінімалізм, скандинавський стиль, лофт і хай-тек.

Мінімалізм відрізняє простота форм і ліній. Тут переважають світлі кольори. Об’ємні предмети меблів, найчастіше, роблять вбудованими.

В інтер’єрах, виконаних в скандинавському стилі, переважають елементи з дерева або матеріали, що імітують його. Також, в основному, при оформленні вибирають світлі відтінки меблів.

Лофт дозволяє використовувати в інтер’єрі різноманітні предмети з інших стилів. Тут фігурують меблі з натуральних матеріалів. При цьому вони можуть бути абсолютно різними: від металу до скла. Як матеріал оббивки використовується натуральна шкіра. Допускається використання помітних кольорів, але лише при оформленні незвичайних, креативних елементів.

Стиль хай-тек відрізняється чіткими формами і хромованими деталями. Також в інтер’єрі можна використовувати меблі з блискучими поверхнями і вбудованим підсвічуванням.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *