Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Оренда склада-контейнера: переваги послуги

Склад контейнер - відмінне місце для зберігання різного майна. Його часто використовують комерційні організації (наприклад, для розміщення вантажів і товарів). Можуть бути корисні такі контейнери приватним особам. Вони дозволяють звільнити місце в невеликій квартирі. Нерідко використовують склади люди, які прибувають в країну на заробітки. У контейнері зручно зберігати придбану тут техніку, одяг, посуд і т.п.

Де замовити оренду складу-контейнера?

Прокат складів-контейнерів пропонує компанія «ІСТ-Захід». Зв'язатися з менеджерами та замовити послугу оренда контейнера можна онлайн на сайті за посиланням або за вказаною тут номером телефону. Компанія може запропонувати:

  1. зручне розташування складу;
  2. наявність поруч автомобільної стоянки;
  3. під'їзд для євро фур;
  4. велику площу (до 60 кв. м.);
  5. помірні ціни (від 2 000 грн).

Детальніше про всі переваги послуги можна дізнатися на сайті компанії ІСТ-Захід.

Зберігати на складі можна найрізноманітнішу продукцію. Найчастіше тут залишають техніку, меблі. Є спеціальні рефрижераторні шафи. У них цілком можна залишити швидкопсувні товари.

Переваги оренди складу-контейнера

Скористатися послугою прокату набагато вигідніше і зручніше, ніж робити покупку. Основні переваги такого рішення:

  1. істотно скорочуються фінансові витрати;
  2. не потрібно викуповувати ділянку для розміщення складу;
  3. всі турботи про оформлення та обслуговуванні лягають на прокатника;
  4. деякі компанії гарантують збереження майна (склад може бути розташований на закритій території, що охороняється).

До того ж немає ніякого сенсу купувати склад-контейнер, якщо майно тут буде зберігатися тимчасово. Наприклад, при переїзді або ремонті квартири / будинку / офісу.

Чим склад-контейнер краще звичайного?

Орендувати або купити місце на стаціонарному складі, як правило, дорожче. До того ж для його установки необхідні додаткові дозволи та погодження. З складом-контейнером все проходить набагато простіше.

Експлуатація контейнера економічніша. Це простий і практичний варіант, який не потребує особливого обслуговуванні.

Ще один важливий момент - мобільність. Контейнер можна в будь-який момент перевезти на іншу ділянку. Можна розташувати його в зоні, що охороняється, на території складських приміщень.

Звичайно, багато переваги залежать від конкретної компанії, в якій ви купуєте або орендуєте контейнер. Наприклад, чи може вона надати мобільний склад потрібного розміру. Також слід переконатися в надійності, герметичності контейнера.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь