Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно спиляти дерево?

Потреба спиляти дерево повністю або частинами може виникнути у кожного власника присадибної ділянки. Таке завдання нерідко стає і перед підприємствами, на території яких розташовані зелені насадження. Наважуючись спиляти дерево у дворі своїми силами, приватні особи повинні враховувати всі ризики і особливості цієї небезпечної роботи.

Найпоширенішою і трагічною помилкою при видаленні дерев залишається недотримання правил безпеки. Люди не усвідомлюють всю ступінь можливих наслідків. Щоб уникнути руйнувань і пошкодження будівель (з багатотисячними збитками), в деяких випадках ми рекомендуємо звертатися за допомогою виключно до професіоналів.

Правила безпечного видалення дерев

У більшості випадків садівники-любителі і просто власники заміських ділянок не володіють достатніми навичками і досвідом, щоб видалити велику аварійне дерево. Якщо ж ви поставили собі за мету спиляти дерево біля будинку своїми силами, ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам швидко і безпечно видалити дерево.

Перед початком роботи важливо повністю розчистити місце падіння. Враховуйте траєкторію і площа падаючого стовбура з кроною. Як правило, за основу беруть подвійну висоту дерева.

Дотримання таких рекомендацій допоможе вам безпечно і акуратно видалити старі дерева і обрізати гілки:

  1. при падінні від дерева в різні боки розлітаються сухі гілки і уламки сучків. Врахуйте це при розчищення території;
  2. якісний інструмент - запорука ефективної роботи: ножівки та бензопили, рівні шини, гострі ланцюги та ін .;
  3. для підвищення безпеки і зручності краще залучити помічника;
  4. не слід починати видалення дерев на ділянці в вітряну або дощову погоду;
  5. якщо сумніваєтеся в безпечному результаті - не намагайтеся різати !!!

Виникає цілком логічне запитання - куди звернутися, щоб спиляли дерево на ділянці максимально безпечно? Компанія професіоналів, що знає все про спил деревьев, надає послуги професійного видалення старих, складних і аварійних дерев. Команда досвідчених арбористів має необхідну кваліфікацію і спорядженням для професійного і швидкого виконання робіт на будь-якій висоті. Для більш детальної консультації телефонуйте.

Як правильно спиляти дерево в приватному секторі?

Необачно ігнорувати правила безпеки, які, як відомо, написані кров'ю. Багато дрібниці просто не враховуються пересічними мешканцями, але приносять масу неприємних сюрпризів в результаті. наприклад:

  1. щоб спиляти дерево біля будинку, використовуйте засоби індивідуального захисту (костюм із захистом від порізів, каску, рукавички, окуляри) - тирсу і тріски можуть пошкодити очі, а необережне поводження з бензопилою - викликати серйозні і хворобливі порізи;
  2. підошва взуття не повинна бути слизькою, а сама взуття бовтатися на нозі - це виключить ковзання і можливе падіння;
  3. при необхідності забратися на невелику висоту не слід використовувати драбину - в цьому випадку ідеально підійдуть палети.

Цікавим моментом залишається застосування драбини. Чому ми не рекомендуємо користуватися таким садівничим помічником? Величезне число травм пов'язано з тим, що спиляна гілка буквально зносить сходи разом з пильщиком. Це одна з причин, чому роботу на висоті краще довірити професійним арбористи. Наші фахівці мають належної кваліфікації та спорядженням, щоб безпечно спиляти навіть найвище дерево.

Піля дерево частинами, важливо прибрати впали гілки, звільняючи місце відходу під час валки стовбура.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь