Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно вибрати будинок престарілих

Догляд за близькою людиною похилого віку — актуальна проблема для багатьох молодих людей. Але найчастіше життя ставить такі умови, що забезпечити свого родича цілодобовою турботою не виходить. Одним з кращих рішень в такій ситуації буде будинок для людей похилого віку. Але якщо ви хочете створити для літньої людини кращі умови проживання, що слід з усією відповідальністю підходити до вибору такої установи.

Сьогодні багато організацій беруть на тимчасове проживання літніх, в тому числі лежачих людей і які страждають функціональними або старечими захворюваннями. Але далеко не у всіх створені всі умови для фізичного і психологічного комфорту постояльців. Тому перш ніж вибрати один з безлічі пансіонатів, потрібно проаналізувати багато факторів.

Приватна або державна установа

Всі будинки престарілих поділяються на дві групи — державні і приватні. Якщо порівнювати обидва варіанти, то перший істотно поступається за рівнем обслуговування та умов проживання через недостатнє фінансування. Єдиним плюсом в цьому випадку є невисока вартість, але навряд чи така економія варта щастя і радості стареньких дідусів, бабусь або батьків.

У приватних пансіонатах затишні комфортабельні кімнати, смачне п’ятиразове харчування, професійний і турботливий персонал. Тут старі цілодобово оточені увагою і турботою (подробнее за посиланням).

Персонал

Шукаючи найкращий варіант серед усіх будинків для людей похилого віку потрібно вибрати декілька відповідних і відвідати кожен з них. Увагу потрібно звернути на професійність і привітність персоналу. Уміння працювати з людьми похилого віку — головна якість, яким повинні володіти співробітники.

Ціна

Для багатьох цей критерій є одним з визначальних. Але в цьому випадку також важливо зіставити різні нюанси. Іноді менша вартість обумовлена гіршими умовами, тому не завжди краще те, що дешевше.

Дозвілля

Важливим критерієм є цікаве дозвілля. Людям похилого віку вкрай важливе спілкування і повноцінний відпочинок. Тому потрібно поцікавитися, які заходи персонал організовує для своїх підопічних.

Відгуки

Особисте враження — це добре. Але не завжди при першому візиті можна дізнатися все про організацію, а відгуки в цьому можуть допомогти. Потрібно не полінуватися і почитати якісь недоліки і переваги, що відображають клієнти у відгуках про будинок для людей похилого віку, і уважно зваживши всі фактори зробити для себе правильний вибір.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.