Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Харчоблок: обладнання для кухні з нержавійки

Суворі санітарні норми поширюються на все оснащення для кухні громадського харчування. Про що йде мова? Безумовно про всі поверхні і ємності, інвентарі та техніку, які в першу чергу контактують з продуктами харчування і рідинами.

Властивості і основні переваги обладнання для громадського харчування з нержавіючої сталі

Бездоганна чистота — найперша вимога, яку висувають до всіх кухонь громадського харчування, в тому числі для навчальних закладів і медичних установ. Гігієнічні стандарти важливо виконувати строго і бездоганно. Це говорить про те, що вся техніка для громадського харчування, яку пропонує производитель профессионального пищевого оборудования для ресторанов, в тому числі і робочі поверхні, повинні відповідати таким нормам:

Для кухонних меблів:

 1. практичні та функціональні,
 2. безпечні — не містити токсичні речовини,
 3. стійкі до інтенсивних навантажень,
 4. стійкі до ерозії,
 5. зручні для чищення та миття,
 6. стійкі.

Для кухонного обладнання для професійних кухонь:

 1. професійні,
 2. високопродуктивні.
 3. потужні,
 4. надійні,
 5. стійкі до великих навантажень і безперебійної роботі,
 6. легкі в прибиранні.

Такими характеристиками володіє оснащення для професійної кухні з нержавіючої сталі 300-х і 400-х марок. До того ж такий матеріал добре себе зарекомендував при тривалій експлуатації, поверхні не схильні до механічних пошкоджень, добре миються будь-якими абразуючими речовинами, не вбирають запахи і рідини. Дотримуючись елементарних норм експлуатації, таке оснащення буде служити довгі роки не змінюючи свої властивості і зовнішній вигляд.

Комплектація харчоблоку — переваги обладнання для ресторанів, кафе і столових з нержавійки

Успіх будь-якого закладу громадського харчування, незалежно чи це респектабельний ресторан або шкільна їдальня, перш за все, залежить від двох критеріїв:

 1. рівня майстерності шеф-кухаря і всього персоналу,
 2. розумного оснащення харчоблоку.

Якими б знаннями і регаліями не володів кухар, але при поганому обладнанні кухні і без наявності сучасної високотехнологічної техніки — цей професіоналізм не зможе розкритися. Закриття питання — купити обладнання для громадського харчування з нержавійки веде до таких переваг роботи всього закладу:

 1. зростання продуктивності праці всього закладу,
 2. раціонального використання виробничого приміщення,
 3. автоматизація циклу підготовки сировини,
 4. мінімізація кількості відходів, і як наслідок економії витрат,
 5. оптимізація всіх кулінарних процесів,
 6. підвищення смакових якостей страв і можливість розширення найменувань меню,
 7. економія витрат людино-годин, комунальних платежів, теплоносіїв.

Коли стоїть вибір кухонного оснащення, важливо спиратися на законодавство і стандарти, передбачені санстанцією і ГОСТом.

В сучасний харчоблок встановлюється такі типи обладнання:

Електромеханічне. Це вся основна або допоміжна техніка, за допомогою якої закриваються процеси по попередньої підготовки, заготовки напівфабрикатів і сировини.
Теплове. Тут йде мова про всі апаратах для професійної теплової обробки продуктів харчування.
Холодильне. Використовується для максимально якісного і довгого зберігання заготовок, продуктів і напівфабрикатів на кухні.
Універсальне. Це все допоміжне обладнання для харчоблоків, де реалізується головне завдання — приготування їжі. До нього також відносять всілякі площині для зберігання кухонного інвентарю, техніки та інших інструментів, продуктів харчування про запас і т.д.

Інформація надана з сайту компанії Unit Group, яка займається виробництвом обладнання для харчової промисловості.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.