Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Правильно вибираємо металопластикові вікна

Серед покупців у всьому світі є такі, хто на всі сто впевнені, що всі металопластикові вікна однакові. Така категорія людей не бачить сенсу витрачати більше, купуючи неякісну продукцію за низькою ціною — воно ж все схоже! Друга категорія людей впевнена, що якщо ціна найвища, то і продукт повинен бути найкращим. Що вікна з захмарною вартістю врятують їх від холоду, шуму, і взагалі піднімуть життя на кращий рівень. Але, на жаль, не все так просто. І та, і інша категорія помиляються, тому що металопластикове вікно — це не просто рама зі склопакетом.

Хороший віконний профіль від https://oknapark.ua/ — складний механізм зі спеціально підібраною фурнітурою. Різні бренди пропонують конструкції, що відрізняються за тими чи іншими критеріями.

Зрозуміло, що кожній людині властиво бажання отримати найкраще. Ми вибираємо найсмачнішу їжу для себе, шукаємо найкращих тренерів для занять, і при виборі вікон, природно, ми хочемо скористатися послугами професіоналів. Щоб конструкція приносили радість, виконувала свої функції і прослужила багато років, потрібно звернутися за допомогою до справжніх фахівців. В Україні найкраще замовити пластикові вікна на сайті oknapark.ua. Скористатися послугами цієї компанії — безпрограшний варіант. Кваліфіковані фахівці працюватимуть з вами на кожному етапі: від замірів до кінця робіт.

З чого складається пластикове вікно

Профіль — це найбільша видима частина вікна, яку ми звикли бачити в білому кольорі. на
https://oknapark.ua можна замовити раму під свій інтер’єр, вибравши індивідуальний дизайн і колір. Усередині якісної конструкції повинен обов’язково бути присутнім армований елемент з оцинкованої сталі. Саме рама і цей елемент відповідають за довговічність і міцність всієї віконної конструкції.

Склопакет — це прозора частина вікна (на oknapark.ua ви можете замовити також матові і дзеркальні). Від товщини і міцності склопакета залежить тепло і шумоізоляція всієї конструкції. Чим вище рівень товщини, тим більше захисту ви отримаєте.

Фурнітура — це приховані додаткові механізми, які розміщені по всьому периметру віконної конструкції. Зазвичай, якісні деталі виготовляють з міцного металу, щоб стулки без проблем відкривалися і закривалися, а також не піддавалися впливу температурних перепадів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.