Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як обрати Вантажне СТО

Основа вузько компаніях по ремонту - мати ряд переваг і постійних клієнтів. На рахунку Вантажного СТО та його сайту кілька тисяч позитивних відгуків і слів подяки.

Чому обирають вантажне СТО "Тахосервіс"

 1. Експертне рішення будь-якого питання. Ремонтом займаються професіонали, за плечима яких багаторічний досвід.
 2. Розподіл обов'язків. Кожен майстер займається своєю справою і робить його добре!
 3. Компетентна консультація на будь-якому з етапів роботи.
 4. Устаткування постійно оновлюється. Всі роботи проходять на сучасному рівні.

Які послуги надає вантажний сервіс

Так як «ремонт» - широке поняття, яке може ділитися на безліч етапів із залученням різних фахівців, виникає питання: «Які саме послуги надає СТО Тахосервіс для вантажних автомобілів? »

 1. Ремонт і відновлення будь-яких видів вантажної техніки. Діагностика та оперативне вирішення проблем (від будь-якої окремої системи до капітального ремонту).
 2. Виклик майстра для огляду і ремонтних робіт на місце знаходження транспортного засобу (при неможливості транспортування до місця сервісу).
 3. Виклик техдопомоги та евакуатора для аварійних випадків (оперативне прибуття техніки до призначеного місця).
 4. Кузовні, зварювальні та інші відновлювальні ремонтні роботи.
 5. Ремонтні роботи, пов'язані з двигуном і установкою додаткового обладнання.
 6. Шиномонтаж та послуги мийки.
 7. Зручне місце розташування та години роботи. Вони допоможуть не загубитися і скористатися послугами СТО дизель сервіс для вантажівок та спецтехніки кожному власнику вантажного автомобіля.
 8. Евакуатор працює цілодобово, щоб допомогти вам не тільки в денний час, а й в нічні години.

Дизель Сервіс

Обслуговування дизельного транспорту та широкий спектр послуг. Від простої діагностики до монтажу паливної апаратури. Недорогі ціни на діагностику дозволять перевірити автомобіль в будь-який зручний момент і не допустити великих витрат на поломки, яких можна уникнути.

Які переваги надає сайт?

Для вашої зручності на сайті розміщений весь перелік послуг з розподілом по категорія, а також фотографії готових робіт. Серед обслуговуваних марок: MAN, SCANIA, Mercedes-Benz, VOLVO TRUCKS, IVECO, RENAULT TRUCKS та інші.

СТО дизель сервіс для вантажівок та спецтехніки надає гарантії на всі виконані послуги (термін гарантії обговорюється індивідуально під кожну окрему послугу). Прийнятні ціни дозволять автовласникам вирішити поставлені завдання в найкоротші терміни, що не вдарить по гаманцю.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.