Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як обрати обмінник криптовалют

Процес обміну на всіх сервісах приблизно однаковий. Реєстрація не обов’язкова, але для всіх зареєстрованих клієнтів обмінники, як правило, пропонують програму лояльності.

Як працює обмінник

Принцип роботи всіх обмінників криптовалюти практично однаковий. Він надає відвідувачеві кілька різних варіантів проведення транзакції з купівлі або продажу криптовалюта. Клієнту достатньо вибрати підходящий, потім вказати джерело власних коштів і провести фінансову операцію на сайті https://coin24.com.ua/cities. Зазвичай це виконується в одному з трьох режимів.

Ручні режими

Найпростіший режим роботи обмінника криптовалют з технологічної точки зору. Передбачає операцію, необхідну відвідувачеві сервісу в наступній послідовності:

  1. Спочатку клієнт переказує кошти на реквізити, зазначені на сайті;
  2. Потім оператор обмінного пункту перевіряє їх отримання і вручну переводить гроші, віртуальні або звичайні, в залежності від типу транзакції, на рахунок клієнта.

Недоліком такого режиму роботи обмінників є тривалий термін очікування, який може становити від декількох хвилин до години. Крім того, лише невелика кількість ручних обмінників працюють цілодобово. Тому часто необхідно дочекатися виконання транзакції до початку наступного робочого дня.

Напівавтоматичний

У цьому випадку користувач обмінника виробляє оплату прямо на сайті. Потім його правильність перевіряє оператор сервісу, після чого оплата проводиться на рахунок клієнта. По суті, напівавтоматичні обмінники практично не відрізняються від тих онлайн-сервісів, які працюють в ручному режимі.

Тому перед здійсненням транзакції рекомендується попередньо ознайомитися з графіком роботи обмінника, що дозволить уникнути тривалого очікування досконалої фінансової транзакції.

Автоматичні режими

Автоматизовані обмінники надають клієнтам найбільш зручний варіант продажу або покупки криптовалюта. Однак не всі сервіси використовують цей прогресивний і сучасний принцип роботи. Він забезпечує обробку і виконання всіх платежів автоматично і в режимі реального часу.

В результаті виконання транзакції в більшості випадків відбувається протягом декількох хвилин. Причому тривалість операції залежить в основному від способу переказу грошей клієнтом, а не від послуги, яку використовує обмінник.

Критерії вибору

За великим рахунком, є всього 3 основних критерії, що дозволяють вибрати відповідний клієнту обмінник:

  1. Репутація сервісу. Найпростіший і надійний спосіб убезпечити себе від шахраїв, кількість яких на ринку фінансових операцій з криптовалюта надзвичайно велике, — працювати виключно з перевіреними обмінниками з бездоганною репутацією;
  2. Обмінний курс. Звичайно, будь-якого клієнта в першу чергу цікавить економічний критерій вибору. Однак бажано шукати найбільш вигідний курс, одночасно звертаючи увагу на надійність і безпеку проведеної фінансової операції;
  3. Режим роботи і швидкість транзакції. Головна перевага обмінників, яке проявляється при порівнянні їх з біржами, — оперативність обмінних операцій. Тому вкрай важливо звертати увагу на графік обслуговування і час, необхідний для транзакції.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.