Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати приміщення для офісу

Початківцям підприємцям має бути відомо, що на результат їх діяльності істотно впливає не тільки розмір початкового капіталу, продуманий бізнес-план і кмітливість. Але і те, наскільки правильно підібраний офіс для роботи.

При виборі приміщення необхідно враховувати, чи зручно воно для ведення справ, управління кадрами, організації переговорів з партнерами. А також для зустрічей з клієнтами.

Розташування

Одним з найважливіших критеріїв оцінки приміщення є його місце розташування. Найбільш вдалий варіант — це офіс, що знаходиться поблизу від потенційних цільових клієнтів. Що зручно як самої компанії, так і людям, які користуються її послугами. Наявність парковки поряд з будівлею стане ще одним значною перевагою.

Крім того, потрібно пам’ятати, що не всі клієнти пересуваються на власних автомобілях. Багато хто користується громадським транспортом. З цієї причини краще віддати перевагу офісному приміщенню в будівлі, розташованій неподалік від станції метро, автобусних зупинок та стоянок таксі. Це також дозволить швидко і просто пояснити клієнту по телефону розташування офісу. Підбирати офісне приміщення краще за все разом з https://www.forumgroup.ua/ru/.

Зовнішній та внутрішній стан будівлі

Безперечно, перше враження відіграє важливу роль. Тому цей критерій теж заслуговує на увагу. Набагато приємніше входити в блискучий сучасний бізнес-центр або в якісно відреставровану старовинну будівлю, ніж в стара будівля. Навіть якщо при цьому внутрішній стан офісу на висоті, і він прекрасно обладнаний. Слід заздалегідь продумати розстановку меблів і приблизно визначити розміщення робочих місць співробітників компанії. Для директора повинен бути відведений окремий кабінет.

Якщо передбачається відвідування офісу клієнтами і постачальниками, то потрібно подбати і про спеціальному місці для очікування ними своєї черги.

Необхідні комунікації

Сучасний бізнес не можна уявити без таких зручностей, як телефонія і інтернет. Відповідно, в новому офісі повинен бути забезпечений доступ до цих коштів комунікації.

Необхідно з’ясувати, чи потрібне проведення ремонту в приміщенні, і хто буде оплачувати ремонтні роботи. Наявність кондиціонування стане ще одним плюсом і створить комфортні умови для роботи. Таким чином, оренда або покупка офісного приміщення — це серйозний крок в діяльності будь-якої фірми. Дуже важливо врахувати всі основні аспекти та специфіку самого бізнесу, щоб створити надійну основу для успішного справи.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.