Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги та недоліки контактних лінз

Поганий зір — проблема, яка досить часто зустрічається. Особливо це стосується нашого часу, адже молоде покоління постійно знаходиться перед телефонами, телевізорами, моніторами ноутбуків, комп’ютерів та інших пристроїв. Через те, що в більшості випадків ми не дотримуємося правил користування цими гаджетами, тобто сидимо в неправильній позі й на дуже близькій відстані, наш зір поступово псується.
Таку проблему можна легко виправити без хірургічного втручання за допомогою окулярів або лінз. Перший варіант набагато помітніший і менш зручний. Великою популярністю користуються лінзи, які радимо придбати в інтернет-магазині https://glazok.net.ua/, адже це ніяк не впливає на зовнішній вигляд і навіть, навпаки, вони можуть підкреслити красу очей.

Переваги контактних лінз

Часто люди, які стикаються з цією проблемою, довго визначаються між окулярами та лінзами, так і не прийшовши до остаточного рішення. Але всі, хто пробував обидва варіанти, віддають перевагу саме лінзам. Це не просто так, адже вони мають велику кількість переваг:

• Естетичний зовнішній вигляд. Лінзи ніяким чином не впливають на зовнішній вигляд людини. Також є такі види лінз, які підсилюють колір очей або ж зовсім його змінюють.
• Носіння в будь-який час року. Окуляри похвалитися таким перевагами не можуть, бо під час дощу, снігопаду або завірюхи вони намокають. При різкій зміні температури (при вході в приміщення з вулиці) вони запотівають. А контактні лінзи носяться навіть під сонцезахисні окуляри.
• Не заважають вести активний спосіб життя. При занятті спортом або інших діях, де необхідно постійно рухатися, окуляри будуть спадати, чого не скаже про контактні лінзи.
• Широке поле зору. Лінза повертається разом з рогівкою ока і тим самим максимально збільшує поле зору. А ось окуляри мають певний діапазон, за межами якого вже не буде нічого видно.
• Ефективна корекція зору. Лінзи використовуються навіть у випадках, коли окуляри н здатні будь-яким чином вплинути на зір.

Недоліки контактних лінз

Крім цілого ряду переваг, лінзи мають декілька недоліків:

• необхідний особливий догляд і спеціальні засоби;
• потрібно регулярно купувати нові (термін заміни залежить від виду);
• необхідно напрацювати навички з надягання і зняття лінз;
• дорожчі, ніж окуляри.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.