Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Шоломи для сноуборда і лиж

Шолом — це важливий елемент захисту для сноубордиста і лижника. Шолом необхідний абсолютно всім катається, не залежно від віку, досвіду і стилів катання. Крім захисної функції, шолом добре гріє на гірських схилах.

Бувають часті випадки, коли один з учасників гірськолижного руху добре катається і нехтує деякими захисними елементами, але, на жаль, ніхто не застрахований від помилок інших людей.

Шоломи для гірськолижників (придбати можна тут: https://extremstyle.ua/ru/catalog/shlemy/filters:shlemi-naznachenie=dlya-lyzh-3) розроблені за спеціальною технологією, з дотриманнями всіх стандартів безпеки. Вони розраховані на користування при низьких температурах, а також в комплекті з гірськолижної маскою. Як вибрати гірськолижну маску, можна прочитати в статті «Маска для сноуборда і гірськолижні окуляри»

Виробники гірськолижного спорядження випускають безліч моделей шоломів, серед яких точно знайдеться той, який задовольнить не тільки за розмірами, формою, рівнем комфорту, але і зовні порадує дизайном.

Розберемо основні параметри шоломів для сноуборда і лиж.

Розміри шоломів для сноуборда

Визначити розмір гірськолижного шолома не складе труднощів. Для цього знадобитися сантиметр. Необхідно поміряти окружність голови вище вух на пару сантиметрів. Згідно довжини окружності і розмірної таблиці, вибрати розмір шолома. Наприклад, якщо окружність буде 55 см, то розмір шолома буде або 55, або М (55-59 см). Розмірні таблиці у кожного виробника трохи відрізняються.

При правильній посадці, шолом повинен щільно сидіти на голові, ніяких зазорів бути не повинно. Під час руху головою, шолом повинен рухатися разом з головою. У разі, якщо він «бовтається», то його розмір занадто великий. Вибравши відповідний розмір, шолом не буде приносити дискомфорту і больових відчуттів.

Регулювання розміру

Моделі шоломів бувають з можливістю регулювання розміру і без нього.

  1. Найпростіша технологія регулювання — це за допомогою кліпсів або ж тріскачки.
  2. Більш сучасною технологією є регульовання за допомогою коліщатка ВОА. Повертаючи його до відповідних боку, можна послабити або ж затягнути шолом прям під час руху на сноуборді.
  3. Пневматична система — це регуляція розміру за допомогою «здування» або надування внутрішньої частини шолома. В результаті шолом сидить щільно за формою голови.

Ще один спосіб регулювання розміру шолома — це збільшення товщини внутрішньої його частини спеціальними накладками. М’які вставки дуже зручні для дітей, так як у міру зростання дитини, можна регулювати посадку шолома.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.