Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги польського мобільного оператора Klucz Mobile

Багато поляків віддають перевагу польському мобільному оператору Klucz Mobile. Особливою популярністю він користується серед студентів з країн СНД і ЄС, підприємців, а також мандрівників. Їх приваблює висока якість послуг, що надаються і одні з найбільш доступних тарифів міжнародного зв’язку.

Ця мобільна мережа була заснована в 2013 році — з’явилася в результаті співпраці двох досить великих мобільних операторів РП: Klucz Telekomunikacja Sp. z oo і Polkomtel Sp. z oo (TM PLUS) (один з найстаріших в Польщі).

Де купити і як зареєструвати SIM-карту в Польщі?

Знайти і купити сімку Ключ Мобайл в Польщі не проблематично. Як і стартери інших мобільних операторів, вона продається і в місцевих газетних кіосках, і в супермаркетах, і в офіційних точках. Однак, для більшої зручності, завжди можна скористатися інтерактивною картою. Також польский стартовый пакет можна придбати на сайті за посиланням.

Після придбання, за діючими законами країни, SIM-карта повинна бути зареєстрована (інакше вона не буде функціонувати). Процедуру реєстрації можна пройти в одному з салонів магазинів, або в офіційних точках продажу (скористайтеся все тією ж інтерактивною картою).

Не забудьте взяти з собою документ, що підтверджує особу (паспорт, ID-карта, карта побиту). В окремих випадках потрібно заповнити реєстраційну форму та зателефонувати оператору по телефону +48 727 89 99 99 для підтвердження реєстрації.

Якщо сімка була придбана на сайті, то зареєструвати її можна відразу у кур’єра, який буде доставляти стартер. Клієнт зобов’язаний пред’явити кур’єру документ, що підтверджує особу, і заповнити реєстраційну форму.

Як перейти на Klucz Mobile з інших операторів?

Ключ Мобайл завжди радий новим клієнтам, в тому числі всім, хто перейшов з інших мобільних провайдерів. При цьому оператор надає можливість зберегти свій діючий телефонний номер.

Для перенесення номера заповніть електронну форму. Зайдіть на сайт klucz.net у вкладку «Оbsługa Кlienta» і виберіть пункт «Przenieś numer».

Klucz Mobile перенесення номера

Далі заповніть поля необхідними даними і поставте позначки (обов’язкові до заповнення будуть відзначені червоною зірочкою):

 1. Ім’я та прізвище.
 2. Документ, що підтверджує особу або PESEL.
 3. Адреса для кореспонденції.
 4. Контактний номер телефону.
 5. Спосіб оповіщення про виконання послуги: e-mail, номер телефону або SMS.
 6. Номер телефону (що потрібно перенести в Ключ Мобайл), а також назва оператора, якому він належить.
 7. З якої послуги працював номер: підписка або передплата.
 8. В якому режимі ви бажаєте перенести даний номер:
 9. з терміном повідомлення (підписка);
 10. в кінці акційного періоду (змішане пропозицію);
 11. без повідомлення, протягом декількох днів з дати укладення контракту (кількість днів вкажіть в нижче розташованому поле).
 12. Підтвердіть обов’язкову угоду.

Після заповнення форми, уповноважені співробітники компанії відправлять кур’єром сім-карту з заявкою на перенесення номера за вказаною абонентом адресою. Клієнт повинен підписати відповідну заяву і пред’явити підтверджує особу документ кур’єру, який доставить документ в Ключ Мобайл.

Всі витрати по кур’єрській доставці документів і SIM-карт бере на себе компанія, клієнти нічого не оплачують.

Процес перенесення номера почнеться протягом 1 робочого дня з моменту отримання Klucz Telekomunikacja Sp. z o. o. підписаного абонентом документа.Багато поляків віддають перевагу польському мобільному оператору Klucz Mobile. Особливою популярністю він користується серед студентів з країн СНД і ЄС, підприємців, а також мандрівників. Їх приваблює висока якість послуг, що надаються і одні з найбільш доступних тарифів міжнародного зв’язку.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.