Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як підібрати пансіонат для лежачих хворих

Як би іноді не було боляче, іноді в житті приходить момент, коли близька людина стає прикутою до ліжка. Це може статися в силу різних обставин і цілого букета хвороб. Роки йдуть і сили організму людини слабшають. В такому випадку фізична активність неможлива, іноді навіть ставиться інвалідність.

За такими хворими потрібен особливий догляд, а родичі не в силах його забезпечити через роботу або інших причин. Тоді пансіонати для лежачих людей похилого — це справжній порятунок.

Що таке пансіонат і що він із себе представляє

Загальний догляд за пацієнтом має на увазі заходи, які забезпечують людині нормальну гігієну, а також чистоту в приміщенні, де вона лежить. Крім цього людина сита, а також виконує вимоги лікаря, наприклад, пити таблетки. Працівники пансіонату стежать за станом здоров’я пацієнта, допомагають йому з туалетом і прийомом їжі.

Спеціальний медичний догляд на увазі постійний контроль лікаря. Щоб дізнатись, яка зараз на уход за лежачими больными цена, переходьте за посиланням.

Що найголовніше в пансіонаті

 1. Комфортна атмосфера.
 2. Постійний контроль.
 3. Турбота про пацієнта.
 4. Спілкування і турбота.

Режими лікування в пансіонаті можуть бути різними:

 1. загальним, коли людина може вільно пересуватися, спілкуватися з іншими пацієнтами, самостійно приймати їжу і ходити в туалет.
 2. напівліжковим, коли активність обмежується кімнатою, де знаходиться пацієнт.
 3. постільним, коли пацієнт може рухатися виключно по ліжку, наприклад, сідати.
 4. строгим постільним, коли заборонено будь-який рух, крім лежачого.

Чому пансіонат — це зручно

 1. Родичі можуть не відриватися від роботи, адже співробітники пансіонату забезпечують належний догляд за пацієнтом.
 2. Люди похилого віку потрапляють в комфортну атмосферу, де можна спілкуватися з іншими людьми, своїми ровесниками.
 3. Психологічна підтримка.
 4. Контроль за здоров’ям і станом 24 години.
 5. Дієтичне харчування і чистота.

Довіривши свого близького родича працівникам пансіонату, Ви забезпечуєте йому належний догляд і контроль за його станом. Висококваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб забезпечити увагу Вашій дорогій людині. Пансіонати завжди відкриті для відвідувань і Ви можете відвідати родича в будь-який зручний для Вас час.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.