Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Що значить розробка сайту під ключ

Існують різні підходи до створення інтернет-проектів. У сучасному динамічному світі найбільш затребувана послуга — інтернет-магазин під ключ.

У бізнесі час — це гроші. Компанії необхідно якомога швидше почати комерційну діяльність, щоб повернути інвестиції і торгувати в прибуток.

Термін «сайт під ключ» відноситься до новоствореного веб-ресурсу, який оснащений основними можливостями для негайного початку роботи на цифровому ринку.

Формати розробки інтернет-проектів

Веб-студії, такі як https://seomind.biz/sajt-pod-klyuch/, ведуть роботу по трьом форматам співпраці з клієнтами.

Готовий типовий сайт в «базовій комплектації». Зазвичай пропонується фіксованими недорогими пакетами кілька найбільш часто замовляються типу ресурсів.

 1. Сайт візитка.
 2. Інтернет магазин.
 3. Сервісний сайт.
 4. Корпоративний портал.
 5. Проект індивідуальної розробки. Робота ведеться поетапно, з тестуванням кожної складової, з доробками і переробками до повної досконалості. Найдорожчий тип розробки.
 6. Типовий сайт з кастомізацією під окремі нестандартні завдання.

Найчастіше саме в такому форматі відбувається співпраця замовників і веб-компаній. У більшості випадків бізнес має деякі особливості, що вимагають впровадження унікальних рішень.

Початківці інтернет-підприємці нерідко плутають поняття «під ключ» і «довічне обслуговування».

Сплативши найдешевший тариф типового проекту, через місяць клієнт починає вимагати доопрацювань функцій, наповнення сторінок контентом, налаштування контекстної реклами.

Це як сплативши в автосалоні машину, покупець очікував би, що відтепер дилер зобов’язаний безплатно постачати машину паливом, забезпечувати техобслуговування і ремонт до закінчення терміну експлуатації.

Щоб не було таких казусів, веб-студія завжди заздалегідь обговорює і вписує в контракт комплект робіт, що входять в створення сайту. Вся подальша турбота про ресурс — повністю на власника проекту.

Базовий пакет послуг веб-розробки

Щоб відразу після передачі прав доступу в адмін-панель замовнику інтернет-магазин міг почати залучати покупців і генерувати продажу, необхідно виконати ряд етапів розробки.

 1. Дослідження бізнесу і цільової аудиторії.
 2. Проектування прототипу.
 3. Розробка дизайнерського рішення.
 4. Забезпечення потрібного для досягнення цілей набору функцій.
 5. Створення контенту для наповнення основних сторінок.
 6. Внутрішня SEO-оптимізація.
 7. Оренда хостингу і доменного імені.
 8. Тестування, передпусковий аудит сайту, усунення помилок.
 9. Публікація сайту в Інтернет.

Після проведення перерахованих робіт ресурс вже повністю працездатний. Однак ряд завдань відноситься до постійних і виходить за рамки договору на створення сайту.

 1. Оплата продовження хостингу та домену.
 2. Зовнішня SEO-оптимізація і просування в пошукових системах.
 3. Платні рекламні кампанії.
 4. Періодичне додавання інформаційного контенту, створення нових посадкових сторінок і розділів.
 5. Адміністрування.
 6. Технічна підтримка та модернізації.

Веб-студія може надати і ці послуги, але вони вже оформляються як абонентське обслуговування на базі аутсорсингу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.