Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати прорізувач

У кожного немовляти має бути кілька прорізувачів - для різних груп зубів, для охолодження, для суміщення з грою, різних форм, текстур і забарвлень.

Критерії вибору:

  1. Вік дитини. Прорізувач для зовсім маленьких, застосовуваний на початковому етапі появи зубів, за структурою відрізняється від аксесуара, придатного для періоду прояву корінних або молярів. Масажуючі поверхні розрізняються. Тому необхідно враховувати поради виробника, що стосуються віку.
  2. Форма. Найпоширеніша форма - у вигляді кільця, дозволяє дитині впевнено стискати прорізувач. Також зручно тримати моделі з ручкою. Крім того, популярні рукавичка-прорізувач (хорошие перчатки прорезыватели ви можете придбати за посиланням) або конструкції з кріпленнями у вигляді прищіпок. Незалежно від стадії прорізування, у малюка повинен бути хороший доступ до аксесуара. На що звернути увагу: круглі види підходять для прорізування переднього зубного ряду, а подовжені форми допомагають з далекими зубами.
  3. Матеріал. Малюкам подобаються різні текстури. Натуральний каучук безпечний і служить довго, але дорогий. Силікон м'який і ніжний для ясен, стійкий до укусів і легко дезінфікується. Інші поширені текстури - гума і ПВХ більш жорсткі. Найтвердіші - дерев'яні. Новинки в категорії - з рисового пластика японського виробництва від бренду People. Важливо щоб матеріали і барвники були нетоксичними, не містили бісфенол А і інші речовини, потенційно шкідливі для здоров'я. Для більшої впевненості, краще купувати дитячі прорізувачі в аптеці.
  4. Стерилізація. Легка очистка прорізувача - фундаментальний аспект. Тому перед покупкою слід уточнити, як дезінфікувати предмет, для цього вивчити рекомендації виробника. Якщо навіть заборонена обробка в стерилізаторі або посудомийній машині, будь-який прорізувач можна мити теплою водою з содою. На що звернути увагу: популярність моделей з силікону пояснюється, в тому числі, простотою догляду та гігієнічністю.
  5. Дизайн. Дитячі іграшки-прорізувачі представлені у величезній різноманітності. Кращі виробники наче змагаються, хто краще поєднає масажний та ігровий елемент. Які бувають залучаючі дітей виверти: звукові і світлові ефекти, яскраві кольори, вібрації, різні фактури, знайомі мультяшні персонажі.

Який краще купити: зупинитися на одному прорізувачі неможливо, необхідно пробувати різні варіанти, в кінцевому підсумку все залежить від персональних переваг малюка, він ясно висловить, якщо були допущені помилки при виборі.

Рукавички

Виріб надівається на ручку, закріплюється липучкою, не губиться в процесі гри. Основа з м'якої дихаючої тканини, міксу бавовни з поліестером, верх з харчового силікону з рельєфною поверхнею. Опуклості прорізувача масажують ясна, а текстиль швидко вбирає слинки. Підходить для дітей старше 4 місяців. Розмір розрахований на зап'ястя до 5 см. Дизайн і декор універсальні, для обох статей. Додатково можна використовувати для захисту від подряпин.



Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.