Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Все про лазерну епіляцію

Бажання назавжди позбутися небажаного волосся на тілі відвідувало кожну дівчину. Але чи можливо це? У століття розвитку технологій це вже не є мрією! І перетворює цю мрію в реальність лазерна епіляція, найбезпечніша і безболісна процедура видалення волосся. Принцип дії процедури полягає у випалюванні волосяних фолікулів в результаті нагрівання меланіну - пігменту, що міститься у волоссі. Завдяки цьому, волоски видаляються повністю.

Переваги лазерної епіляції

Недарма ця процедура є найпопулярнішою серед всіх з видалення волосся. Відбувається це через кілька особливостей лазерної епіляції:

 1. Точність. Процедура не залишає після себе й сліду, відсутні порізи й пошкодження шкіри. Видаляється виключно волосся.
 2. Широке застосування. Лазерну епіляцію можна проводити практично на будь-якій частині тіла.
 3. Прогноз. Після першої процедури в центрі лазерної кометології Лазеррум19 фахівець зможе зробити прогноз, скільки процедур знадобиться для видалення всього волосся, виходячи з реакції на лазер.
 4. Проблема врослого волосся зникає вже після першої процедури.
 5. Крім своєї прямої дії - боротьби з волоссям, лазерна епіляція також вирівнює шкіру і робить її гладкою.
 6. Швидкість процедури. Звичайно, швидкість проведення епіляції залежить від ділянки шкіри, але будь-який косметолог підтвердить, що навіть на саме складній ділянці процедура не перевищить 60 хвилин.

Слід зазначити, що волосся не зникне відразу. Для цього буде потрібно близько 3-7 процедур. Потім, коли шкіра стане гладкою і будуть з'являтися лише поодинокі волоски, потрібно приходити на підтримуючу процедуру раз на рік.

Види лазерів:

 1. Рубіновий - один з найстаріших видів лазерів, через який закріпився міф, що лазерна епіляція - це боляче. Такий лазер нездатний видалити світле та руде волосся, тому зараз застосовується вкрай рідко.
 2. Олександритовий - сучасна версія попереднього лазера, він справляється зі світлим волоссям, але все ж має ряд недосконалостей. Погано працює на темній шкірі, вимагає високої майстерності майстра і попереднього охолодження шкіри. Не найбезпечніший варіант.
 3. Діодний - один з найбільш потужних лазерів. Ефективність його роботи не залежить від типу волосся і шкіри.
 4. Неодимовий - найпотужніший лазер, здатний впоратися з волоссям будь-яких типів. З його допомогою також видаляють татуювання.

Що стосується больових відчуттів, то це залежить від ділянки шкіри, де проводиться процедура, а також індивідуального больового порогу кожної людини. Але найчастіше, пацієнти відчувають лише легке поколювання.

Перед процедурою не рекомендується:

 1. засмагати;
 2. депілірувати обрану зон;
 3. використовувати пілінги та скраби за 3 дні до процедури.

Догляд за шкірою після процедури

Найважливіше - уникати прямих сонячних променів, використовувати креми з SPF. Для того, щоб запобігти сухості шкіри, потрібно скористатися зволожуючим кремом. Протягом декількох днів після епіляції варто утриматися від відвідування саун, лазень і басейнів.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Перш ніж вирушити на процедуру важливо ознайомитися з протипоказаннями, а саме: вагітність і лактація, свіжа засмага, герпес, онкологічні захворювання, діабет, а також пошкодження тієї ділянки шкіри, де буде проводитися процедура. Також варто відзначити, що важливо уважно підходити до вибору салону для проведення даної процедури.

Назавжди позбутися небажаного волосся на тілі, а також забути, що таке бритва допоможе лазерна епіляція. Ця процедура зробить шкіру ніжною і гладенькою без єдиного зайвого волоска.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.