Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

На що звернути увагу при покупці б / в iPhone

Поради з сервісного центру

Сьогодні ми розповімо, як вибрати б / в iPhone і не помилитися з вибором.

Мобільна техніка Apple регулярно оновлюється. Попередні моделі смартфонів iPhone можна купити у попередніх власників з великими знижками. А ще на ринку є різні модифікації «як нових», відновлених і відремонтованих iPhone. Як недорого купити мобільний телефон Apple, який прослужить довго? Розібратися допоможуть деякі технічні знання.

Якщо не працює Touch ID - немає угоди

Не варто купувати телефони iPhone, в яких не працює датчик відбитка пальця Touch ID. Причина цього дуже проста. Не можна зібрати телефон iPhone із запчастин, купивши і підставивши до нього нову кнопку сканера. Інакше будь-який iPhone можна було б зламати, просто підключивши до нього нову кнопку. Швидше за все, вам продають якийсь непотріб. Він не має нічого спільного з дійсно відновленими (REF) телефонами.

Телефон REF - новий апарат, але є нюанс

Що ж таке телефони REF? Ці літери скорочення від слова Refurbished (відновлений). Вони зібрані на заводі Apple, мають гарантію, в них нова акумуляторна батарея. Вихідними деталями для них послужили дефектні апарати, які поміняли по гарантії. Обов'язково змінюються корпус і дисплей, роз'єми і шлейфи, і звичайно ж акумулятор. Від розібраного апарату залишаються тільки багаторазово протестовані і працездатні модулі. Купувати такі телефони цілком можна, особливо у офіційних представників Apple.

При покупці «з рук» iphone x бу, відновлені апарати нерідко продають як нові. Щоб не стати жертвою обману, насамперед зверніть увагу на коробку. У телефону REF вона повністю біла, зображення телефону на коробці немає. На зворотному боці коробки є букви RFB. Код IMEI телефону повинен бути свіжим і не активним. Він перевіряється на сайті Apple. Серійний номер телефону повинен бути таким же, як і серійний номер на коробці.

Китайські підробки - легко розпізнати

У Китаї проводиться величезна кількість реплік і підробок iPhone. Найпростіший спосіб розпізнати підробку це взяти її IMEI, і ввести цей унікальний номер на сайті Apple. Якщо ніякої інформації по номеру, не знайдено, перед вам не справжній iPhone, а його клон. У додатках повинні бути App Store і інші стандартні програми. Телефон повинен розпізнати iTunes, встановлений на комп'ютер або ноутбук і почати з ним працювати.

Часто китайську підробку можна визначити з першого погляду. Іконка годинника, на якому біжить секундна стрілка - вірна ознака справжнього iPhone. Слоти для карт пам'яті, друга «сімка», зовнішня антена - вірні ознаки підробки.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.