Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як почати бізнес з Китаєм

Китай - це країна, в якій виробляють абсолютно все. Перенаселеність території позначається на привабливою собівартості випущеної продукції. Сьогодні багато хто задається питанням про те, з чого почати бізнес з Китаєм.

Схема досить проста:

 1. знайти китайський товар за максимально вигідною ціною;
 2. доставити його в свою країну;
 3. вибрати спосіб продажу;
 4. реалізовувати вироби з відсотками.

Головне ретельно продумати всі свої дії і спиратися на рекомендації, описані нижче.

Переваги

Початок власної справи на китайські товари здається привабливим завдяки таким особливостям:

 1. низька вартість виробів. Вона дозволяє встановлювати конкуруючу ціну при продажу в своїй країні, яка принесе непоганий прибуток;
 2. розвинена інфраструктура. Країна має всі доступні способи пересилання виробів. Залишається тільки вибрати найбільш вигідний для усунення великих витрат;
 3. великий асортимент. У Китаї проводяться всі види товарів: комп'ютери, косметика, біжутерія, одяг і т.д.
 4. Можна вибрати оптимальний варіант для певного кола покупців;
 5. торгівля з Китаєм для початківців освоюється дуже просто. Не обов'язково мати великий стартовий капітал, досить почати перепродувати товари своїм знайомим в невеликих кількостях.

Що продавати?

Вирішуючи питання про те, як налагодити бізнес з Китаєм, людина в першу чергу прагне визначити товар з великою рентабельністю. Одна і та ж продукція рідко буває популярної тривалий час. Тому доведеться підлаштовуватися під ситуацію.

На початковому етапі потрібно віддати переваги товарам, які допоможуть за максимально короткий час накопичити капітал для того, щоб співпраця з Китаєм і в майбутньому приносило гарний прибуток.

Де знайти постачальника?

 1. виставки в Китаї. Вони регулярно проводяться в багатьох китайських містах, тому відвідати їх не складе труднощів. Можна для цієї мети зв'язатися з регіональною торгово-промисловою палатою та домовитися про те, щоб відвідати виставку офіційно. У цьому випадку підвищується шанс знайти вигідну пропозицію і отримати максимальну знижку;
 2. інтернет. У всесвітній павутині можна знайти багато інформації про постачальників, головне вбити цікавить запит в пошуковий рядок. Як правило, першими позиціями видається актуальна інформація, яка допомагає налагодити бізнес Китаєм. Форум і інші тематичні сайти допоможуть в пошуку постачальників. Для дрібних закупівель підійде перевірений часом сервіс Аліекспресс.
 3. Іноді зручніше скористатися послугами посередників, таких як https://ua.ecb.bz/services/poisk-tovara-proizvoditelya-v-kitae. Вони мають домовленості з багатьма китайськими виробниками і багато відомостей про бізнес Китаю. Залучення сторонньої допомоги заощадить час і нерви, але може бути менш вигідним.

Як знайти постачальника?

Майбутньому підприємцю потрібно продумати бізнес з Китаєм від А до Я. При цьому допоможе схема пошуку постачальника:

 1. Складається попит-пропозиція. Спираючись на нього, можна здійснювати пошук китайського партнера. Обов'язково вкажіть в ньому обсяг необхідного товару.
 2. Визначається спосіб пошуку постачальника.

По ходу процесу рекомендується заповнювати таблицю. У підсумку завдяки їй легко буде визначити, умови яких майбутніх партнерів підходять найбільше. Саме з ними можна буде починати переговори.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.