Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Варіанти теплої підлоги під плитку - який найкращий

Кахельна плитка - це відмінний матеріал для виконання підлогового покриття в кухні, ванній кімнаті і туалеті. Основний недолік такої підлоги - це її холодні властивості. А це означає, що підлозі потрібен обігрів і постає питання: як вибрати теплу підлогу під плитку, який варіант краще в експлуатації?

Плитка - це найкраще покриття для системи опалення тепла підлога, тому що такий будівельний матеріал має гарну теплопровідність.

Докладний огляд. Особливості вибору плитки

Як вже говорилося вище, плитка відмінно поєднується з теплою підлогою, залишається тільки здійснити правильний вибір матеріалу для фінішної обробки. Щоб обрати та купить теплый пол под плитку - переходьте за посиланням. Кахель буває різний: настінний і підлоговий, матовий і глянсовий, для обробки побутових і промислових приміщень. Без сумнівів, в нашому питанні лідером є плитка для підлоги, яка легко впорається зі складними умовами експлуатації у ванній кімнаті, туалеті і кухні.

Крім цього перед покупкою керамічної плитки варто звернути увагу на наступні моменти:

Види теплих підлог під плитку, які можна, які краще: ректифікована плитка не підходить для експлуатації з теплими підлогами. Оскільки процедура монтажу такого покриття має на увазі безшовну укладку, не залишається простору для температурного розширення матеріалів; краще кахель більшої товщини.

Теплопередача від цього не постраждає, а ось експлуатаційні властивості і стійкість до механічних пошкоджень збільшується істотно; відмінно підходить для укладання поверх теплої підлоги керамограніт. По суті, керамічний граніт - це та ж плитка, тільки збільшених розмірів, і з дещо відрізняється технологією виробництва. Вологостійкість, щільна структура, здатність витримувати високі температури роблять цей матеріал вкрай привабливим в очах кінцевого споживача.

Різновиди теплої підлоги і критерії вибору

Для того що - б не пошкодувати в майбутньому про свій вибір, в першу чергу варто розібратися, які системи теплої підлоги взагалі існують і які вони мають плюси і мінуси.

Отже теплі підлоги бувають:

  1. Водяними;
  2. Електричними інфрачервоними плівковими;
  3. Електричними інфрачервоними стрижневими;
  4. Електричними кабельними.

При виборі системи для підлоги з покриттям з керамічної або керамогранітних плитки прийнято оцінювати:

фінансові вкладення в устаткування і комплектуючі; енергоспоживання, доступність і вартість енергоносія; трудомісткість і вартість монтажу; конкретні умови використання.

Види систем теплого підлогового опалення

Переваги монтажу теплої підлоги під плитку:

  1. збереження природної вологості повітря в приміщенні;
  2. поширення тепла відбувається в рівній мірі;
  3. позитивні відгуки клієнтів.

Види систем опалення теплої підлоги:

  1. Електрична.
  2. Водяна.
  3. Інфрачервона.

Всі вони володіють особливістю установки, яка обумовлює їх переваги та недоліки. Для того щоб правильно вибрати систему опалення слід знати її принцип дії, характеристики та особливості при експлуатації.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.