Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Поради щодо вибору профнастилу

Рада 1: Вибирайте профнастил, виходячи з ваших цілей.

Для різних цілей використовують різний профнастил, придбати який пропонує завод профнастила.

Для фасаду і забору - один, для даху житлового приміщення - інший, не житлового - третій.

Позначте свої цілі, щоб не прогадати в рівні надійності і не переплатити за непотрібне.

Ми рекомендуємо профнастил для даху приватного будинку, гаража та бань товщиною від 0,5 см і конфігурації - МП-20. Так звана 20-я хвиля. Такий профнастил для даху має спеціальний капельник, по якому вода стікає з покрівлі вздовж схилу. Це виключає попадання води під покрівлю.

Профнастил для забору та фасаду, як правило, - це економ-варіант С8 товщиною металу від 0,4 см.

Деякі використовують такий метал і для покрівлі нежитлових будівель, але, за нашим досвідом, на такому даху після першої зими з'являються вм'ятини.

Спробуйте уникнути цього, набивши частіше обрешітку. Але краще використовуйте на господарські будівлі оцинкований профнастил МП-20.

Рада 2: Купуйте профнастил у перевірених продавців.

Ринок заповнений бухтами дешевого тонколистового сировини з Китаю, яке має неякісне цинкування і полімерне покриття. Покрівля з такого покриття не стійка перед корозією і вицвіте вже через рік.

Якісна сталь повинна мати гарне цинкування - це основний антикорозійний шар. Є два способи цинкування:

Електроцінкованіе - покриття наноситься хімічним способом, менш якісний варіант.
Гаряче цинкування - сталь опускається в ванні з цинком, якісний варіант.
У паспорті металу зазвичай вказують тільки товщину цинкування і його клас - скільки грамів цинку нанесено на м2.

Щоб придбати метал з якісним цинкуванням, звертайтеся до перевірених продавців, успішно працюють на ринку багато років. Дізнайтеся, де компанія закуповує сировину.

«Ми, як торгово-виробнича компанія, працюємо вже сім років, цінуємо нашу репутацію і займаємося тільки вітчизняною сировиною. Ми закуповуємо метал у надійних постачальників»

Рада 3: Звертайте увагу на полімерне покриття.

Існує дуже багато покриттів профнастилу, вони відрізняються зовнішнім виглядом і терміном служби.

На сьогодні найкраще покриття для профнастилу має товщину сталі 0,5 см, товщину полімерного покриття 50 мікрон і гарантію 40 років від заводу.

Це не поліестер, а модифікований поліефір, посилений поліамідними гранулами. Завдяки такій технології довговічність профнастилу значно зросла. Метал надійно захищений від корозії, механічних пошкоджень і вицвітання.

«Профнастил з покриттям коштує в 1,5-2 рази дорожче звичайного, але, якщо дивитися на майбутнє, то це безперечно економія - один раз поставив дах і більше не повертаєшся до цього питання»

Рада 4: Вибирайте відповідну конфігурацію профнастилу.

Конфігурація профнастилу - це підйом хвилі. Від нього залежить геометрична жорсткість - чим більше підйом хвилі, тим жорсткіше профнастил і більше його несуча здатність. Для різних цілей використовують певну конфігурацію профнастилу.

«Наприклад, всі замовлення на капітельні ремонти багатоповерхових будинків у нас йдуть до вимог: профлист НС35 - середня хвиля - товщиною 0,7 см. Це ідеальне співвідношення для даних цілей. Для малоповерхового будинку ідеальне співвідношення - 20-я хвиля і товщина від 0,5 см» - цитата.

Профнастил ділиться на конфігурації:

  1. Для забору і фасаду - профнастил С8 з дрібної хвилею;
  2. Для покрівлі - профнастил МП-20;
  3. Для багатоповерхового будівництва - профнастил НС35;
  4. Для великих складів, навісів, гаражів - профнастил С44;
  5. Для промислового будівництва - профнастил Н60; Н75; Н114.

Рада 5: Чим більше цілий лист - тим жорсткіше повинен бути метал

Якщо ви хочете покрити весь скат даху одним або двома великими цілими листами - беріть товстий жорсткий метал. При довжині профлиста більш шести метрів - його товщина повинна бути не менше 0,50 мм. В іншому випадку при транспортуванні або затягуванні високий ризик, що піде геометрія, або лист деформується під час монтажу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.