Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Який корм краще для кішки?

Саме таким питанням задаються справжні шанувальники котячого світу. І, який корм краще для кішки хвилює їх власників в першу чергу. Який корм для кішок купувати буде залежати від деяких факторів.

Який корм вибрати для кішки?

Більшість використовує їжу для годування кішок зі свого столу — тим, чим харчується вся сім’я, доводиться харчуватися і хвостатим нашим улюбленцям. Не завжди, в більшості випадків, такий спосіб харчування для кішок несприятливий і небезпечний для здоров’я. Перед тим, як зупинити свій вибір на тому чи іншому котячому харчуванні зі спеціалізованого магазину, проконсультуйтеся зі своїм сімейним ветеринаром. Подивитись, які товары для кошек интернет-магазин дешево пропонує в своєму каталозі, можна за посиланням.

Перед тим, як перейти безпосередньо до списку кормів для кішок, необхідно розібратися на які види поділяється вся ветеринарна продукція. Наступні моменти, наведені в списку, строго враховуються у виробництві корми для кішок:

Питання про те, до якої породи належить кішка, є одним з найважливіших аспектів у виробництві кормів для кішок. Варто виділити деякі породи кішок, на які по-особливому звертають увагу виробники харчування для котів і кішок: мейн-кун, сіамська кішка, британська, бенгальська, перси і інші породи кішок.

Показники здоров’я кішки. У сучасному світі технологій і розвиненої ветеринарії, виробники кормів для кішок враховують по максимуму нюанси, пов’язаних зі здоров’ям вихованців. Виходячи з цього, на ринку можна зустріти корми, які будуть коригувати такі стани здоров’я вашого підопічного:

 1. профілактика і лікування сечокам’яної хвороби;
 2. позбавлення шлунка від шерсті тварин;
 3. корекція ваги, як збільшення, так і зменшення;
 4. профілактика і лікування хвороб суглобів, шлунка, печінки та інших внутрішніх органів кішки;
 5. збільшення концентрації кальцію в зубах і кістках;
 6. корекція шкіри та хутра;
 7. кастрація і стерилізація;
 8. вагітність і годування кошенят;
 9. перебірливість в їжі.

Вікові параметри. Залежно від того, скільки років вашому улюбленцю, харчування у виробників розділяється на 3 типи:

 1. кошенята до 1 року;
 2. кішки від 1 року до 7 років;
 3. кішки «у віці» від 7 років і старше.

Рухаємося далі, прийшов час згадати на, які види поділяються всі корми для кішок. Для того, щоб з’явилося розуміння, який корм краще для кішки, варто запам’ятати, популярністю зараз користуються вологі і сухі корми. Зупинивши свій вибір на одному з цих видів корму, залишиться відкритим єдине питання — професійний виробник якісного харчування для кішок.

На які види по консистенції поділяються корми для кішок:

 1. Сухий корм для кішок. Цей варіант корму найпопулярніший серед кошатників усього світу. Практичність такого харчування і його довговічність незаперечна. Такий корм довгий час зберігає свою свіжість і дуже подобається нашим котикам. Слід врахувати один дуже важливий момент, використовуючи в якості постійного харчування для кішок саме сухий корм. У вашої кішки повинен бути постійний, вільний доступ до води.
 2. Сирий вид корму для кішок. Цей вид харчування в котячому світі з’явився зовсім недавно. В такому кормі використовується виробником те ж саме, що ми, люди, використовуємо в свою їжу. Звичайно ж, вартість сирого корму буде на порядок вище.
 3. Консерви і консервований корм для кішок. Такий вид харчування підійде навіть для тих хвостатих-вусатих, які перебірливі в їжі. Завдяки консервації, зберігається запах і смак продукту, зберігається вологість. Цей вид кормів дуже люблять кішки і з задоволенням чекають нових і нових порцій.
 4. Вологий корм. Це щось середнє між сухим кормом і консервами. Розфасовка такого корму проводиться в паучі, які довгий час дозволяють зберегти продукт свіжим.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.