Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати, в якому інтернет-магазині купити меблі?

Століття технічних новинок і інноваційних технологій привів нас до того, що численні товари і послуги ми замовляємо через інтернет. Це зручно, найчастіше, вигідно, надається відмінний шанс замовити те, чого не знайти в конкретному населеному пункті, і при цьому не треба нікуди виїжджати.

Плюсів однозначно багато. Але часто цим користуються шахраї різних рівнів. Крім того, є ризик придбати неякісний товар, а потім витратити багато часу і нервів на повернення або заміну. Щоб не створювалося подібних ситуацій, ми розглянемо проблему з різних сторін.

По-перше, обираємо самі меблі.

Меблі повинні бути функціональними. Цей показник визначають залежно від того, як ви їх збираєтеся використовувати. Перед вибором дивана вас слід знати, як часто ви будете його розкладати і відпочивати на ньому. Ви збираєтеся зберігати в шафі різні речі? Тоді заздалегідь визначитеся, які і скільки їх буде. Вибір оббивки залежить від того, є у вас маленькі діти і домашні тварини чи ні. Також перед покупкою меблів слід заздалегідь прорахувати інтенсивність їх експлуатації.

Визначаючи технічні параметри предметів меблювання, ви повинні мати уявлення про конфігурацію, габаритах і интерьерном стилі приміщення. Тоді ви зможете точно відповісти на наступні питання:

  1. Зберігати речі краще на відкритих полицях або в додаткових прихованих місцях?
  2. Для економії квадратних метрів, на якому механізмі трансформації бажано зупинити свій вибір?
  3. Яка кількість людей буде одночасно відпочивати на дивані або ліжку?
  4. Яке спальне місце краще вибрати: класичне прямокутне, овальне, напівкругла або кругле?

Критерії вибору меблевого інтернет-магазину

Меблі — це товар, який вимагає ретельного огляду та замірів. На що потрібно звертати увагу при виборі магазину, що пропонує меблі через Всесвітню павутину.

1. Наскільки наповнений офіційний сайт такої компанії, як магазин мебели, інформацією і матеріалом про що продаються товари. Зручність вибору залежить від навігації сторінки, якості фотографій, каталогу.

2. Каталог повинен бути дуже докладний, в який обов’язково входить:

  1. категорія товару, наприклад, «Меблі для вітальні»;
  2. перелік моделей з фотографіями;
  3. опис технічних характеристик: розмір, матеріал, комплектуючі, наявні кольору;
  4. відмінним доповненням є вказівка різних варіантів декору;
  5. розбивка меблів по стилям, наприклад, «Кухня в стилі лофт».

3. Наявність власних складів фірми. Це додає значимості інтернет-магазину.

4. Дізнайтеся, чи є додаткові послуги, наприклад, доставка товару до під’їзду, онлайн-конструктор меблів, рекомендації фахівців і т.д.

5. Необхідно ознайомитися з відгуками клієнтів магазину.

6. Довіру викликає і та обставина, якщо магазин не вимагає повної передоплати.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.