Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Які бувають водонагрівачі

Всі існуючі моделі водонагрівачів призначені для забезпечення споживачів гарячою водою, якщо немає централізованої подачі. Водонагрівачі побутові, розрізняються за способом нагріву, бувають 4-х видів:

  1. електричний;
  2. газовий;
  3. на основі опалювальної системи в будинку;
  4. працює від енергії сонця.

Особливості водонагрівальних пристроїв

На практиці, найбільш затребуваними і ефективними вважаються перші два варіанти водонагріву. Сучасні електричні водонагрівачі — це надійна і безперебійна подача гарячої води в незалежності від пори року. Вони здатні порівняно швидко нагрівати воду і підтримувати її оптимальну температуру за допомогою термостата.
Водонагрівачі електричні розрізняють за способом підігріву води. Існують накопичувальні (бойлери) і проточні. Щоб дізнатись все, що треба, та купить бойлер, переходьте за посиланням.

Температура води, що отримується з проточного нагрівача, безпосередньо залежить від напору води — величини струменя, що випливають з крана. Для проточних приладів нагріву дуже важливо, щоб в системі подачі води завжди був хороший натиск. При слабкій циркуляції води проточний прилад може взагалі не включитися. Як правило, для отримання води бажаної температури споживачі вимушено витрачають більше води, ніж могли б.

Газові водонагрівачі

Дуже затребуваними сьогодні залишаються і газові водонагрівачі. Купити газовий водонагрівач краще в тому випадку, якщо передбачається може встановлюватися й для невеликого споживання. Якщо планується його використовувати для кухні та ванної, бажано вибирати водонагрівач з великою потужністю.
Для того, щоб зупинити свій вибір на тому чи іншому приладі доцільно вивчити переваги і недоліки всіх варіантів.

Який водонагрівач вибрати: проточний або накопичувальний?

Проточні водонагрівачі як електричні, так і газові порівняно дорожче накопичувальних аналогів. Їх головне перевага-зручність у використанні, практично відразу після відкриття крана, тече гаряча вода. Швидкісний нагрів забезпечується за рахунок наявності в газовому проточному водонагрівачі теплообмінника, по якому циркулює вода і швидко підігрівається до оптимальної температури.

Водонагрівач накопичувального типу більш доступний за ціною, але є серйозний мінус — обсяг одержуваної гарячої води обмежений розмірами бака. Апарати маленької ємності передбачають більш економне витрачання води. Однак, якщо у вас досить місткий бак- вода може бути подана в кілька точок, наприклад — для душової і для умивальника на кухні.

Накопичувальний бак, як правило, монтується на несучу стіну, але є і підлогові моделі. Для накопичувальних приладів потрібно регулярна профілактика. Стильний ергономічний дизайн приладу відповідає сучасним вимогам комфорту і практичності, дозволяє раціонально використовувати наявну площу.

Газовий або електричний водонагрівач?

Зрозуміло, газовий проточний водонагрівач (колонка) є самим практичним обладнанням і дозволяє отримати відчутний ефект від економії енергоресурсів. Однак, для установки колонки необхідно не тільки наявність газопроводу, але і працює вентиляційна система. Монтаж такого обладнання проводиться тільки кваліфіковані спеціалісти за наявності пакету дозвільних документів. Але якщо ваш будинок не підключений до газу, для вас передбачений варіант — електричний бойлер.

Приймаючи рішення купити водонагрівач в нашій компанії, ви вирішите поставлену задачу і забезпечите свій будинок надійної і довговічною технікою. Тісна співпраця безпосередньо з виробниками нагрівального обладнання дозволяють нам встановлювати на пропоноване обладнання прийнятні демократичні ціни.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.