Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги міжнародних вантажоперевезень

Міжнародні вантажоперевезення — це перевезення товарів, місце відправлення і призначення яких знаходяться на території різних країн.

Процес транспортування вантажів відрізняється складністю, багатоетапністю, вимагає спеціальних навичок і знань для грамотного оформлення. Тому, для того, щоб налагодити систему доставки вантажів і при цьому не витрачати нерви, гроші і час, необхідно подбати про налагодження партнерства з надійною логістичною компанією.

На офіційному сайті спеціалізованої компанії ви зможете дізнатися про особливості міжнародних вантажоперевезень і вибрати оптимальний спосіб доставки (Більше про те, які особливості має доставка залізничним транспортом — за посиланням). Відправлення набуває статусу міжнародного, якщо воно відповідає таким умовам:

  1. перетинання державного кордону, при переміщенні вантажу;
  2. при транспортуванні, необхідно дотримуватися певних норм, стандартів і правил, встановлені і регульовані міжнародними угодами і конвенціями;
  3. об’єкти перевезення — фізичні та юридичні особи різних країн.

Існують наступні види міжнародних перевезень:

  1. Автомобільний. Вони вважаються найпоширенішими. Їх головна перевага — можливість доставити вантаж від дверей до дверей. При розробці транспортного маршруту перевізник пропонує кілька варіантів. Водій може узгодити маршрут, наприклад, якщо на одному з найближчих ділянок виявлений серйозний затор.
  2. Залізничний. Основною перевагою цього виду послуг з доставки є можливість перевезення вантажів будь-якої ваги і розміру. Залізницею перевозяться всі види вантажів, у тому числі рідкі. Реалізація цього методу обмежена наявністю залізниць.
  3. Морський. Цей вид транспорту важливий для міжконтинентальних перевезень. Морський фрахт вважається одним з бюджетних варіантів. Єдиний мінус цього методу — відносно довгий час.
  4. Авіація. Маючи статус найбільш ефективних вантажних перевезень, вони особливо затребувані у випадках, коли необхідно доставити швидкопсувні або термінові вантажі. До недоліків можна віднести велику вартість і обмеження за розміром і вагою.
  5. Змішаний. У цю категорію входять перевезення, що використовують, як мінімум два види транспорту, наприклад автомобільний і морський.

Спосіб переміщення вантажу вибирається в кожному випадку окремо. Компанія, що надає транспортні послуги, орієнтується на відстань, яку треба пройти, на особливості вантажу, транспортні витрати і вимоги клієнтів.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.