Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати мотоблок

Застосування культиватора

Мотоблок є універсальною сільськогосподарської машиною, із застосуванням безлічі причіпних і навісних пристроїв. Щоб купить мотоблок дизельный с водяным охлаждением — переходьте за посиланням. Універсальність застосування має на увазі величезну кількість завдань, який він може виконати, а саме:

  1. Оранка, розпушення грунту і будь-яка інша операція, пов’язана з культивацією верхнього шару землі, навіть самого залежане або цілини.
  2. Підгортання, нарізка борозен плугом, посадка і викопування картоплі.
  3. Рівномірне перемішування ґрунту з внесеним добривом, роздрібнення бур’янів.
  4. Послуги з перевезення вантажів і звичайне переміщення із застосуванням причіпних пристроїв (вози або всіляких адаптерів).
  5. Очищення території від снігу за допомогою шнекороторний насадки або відвалу.
  6. Косовиця, догляд за газоном та прибудинковою територією.

Як вибрати мотоблок

Як Ви зрозуміли, мотоблок це не просто ще одна машина в господарстві, а повноцінний засіб малої механізації багатьох операцій. У зв’язку з цим, цільова аудиторія для придбання дуже велика, від простого дачника до професійного фермера.

Відмінність мотоблока від культиватора

Мотокультиватор і мотоблок часто плутають, і швидше за все це походить від схожості їх основної функції — культивації землі. Давайте розберемося в різниці.

Культиватор не має такий широкий діапазон робіт і витривалість, як мотоблок, але у нього є інші переваги. По-перше, він більш легкий і компактний, що зручніше для невеликих ділянок обробки з великою кількістю додаткових насаджень. По-друге, конструкція культиватора простіше і тому він легше в зверненні, сервісі і ремонті навіть для недосвідченого користувача. І, по-третє, він на порядок дешевше, ніж мотоблок.

У всьому іншому мотоблок буде краще свого «молодшого брата». Ми вже відзначали вище довгий список його можливостей, універсальність застосування це головна перевага. Ще одним фактором є площа обробки, занадто велика (понад 1 га) під силу тільки мотоблока.

Поділ мотоблоків на класи

В залежності від ваги і цільового використання мотоблока, виділимо 3 класу:

I. Легкі

Переважно розраховані для простої культивації землі на площі до 40 соток. Звичайно, здатні працювати з навісним і причіпним обладнанням, але з через невелику вагу і потужності це не зовсім підходящий варіант, особливо для обробітку важкого грунту. Вони більше знадобляться для дачників і власників невеликого присадибної ділянки.

II. Середні мотоблоки

Найважче і могутніше легкого класу, що дає можливість повноцінного використання з будь-якими насадками. Мотоблоки середнього класу легко зорють навіть цілину, очистять територію від снігу та впораються з сінокосом. Можливість обробки площі до 1 гектара робить середній клас дуже затребуваним серед активних користувачів сільській місцевості.

III. Важкі мотоблоки

Найпотужніші і важкі агрегати, для самої важкої і тривалої роботи на великій ділянці. Це практично трактор (особливо із застосуванням переднього адаптера), здатний виконати будь-яку сільськогосподарську завдання: підняття цілини, підгортання, прибирання снігу і перевезення важких вантажів. Підходить для професійного використання комунальними службами та фермерськими господарствами.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.