Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати вхідні двері в будинок

Надійні, безпечні, зручні у використанні, а також такі, що гармонійно доповнюють оздоблення фасаду — саме такими якостями повинні володіти вхідні двері в будинок. Сьогодні такі вироби представлені на ринку у великому асортименті моделей, що відрізняються за матеріалами виготовлення і дизайну, кількості та типу замків, наявності додаткових проти елементів і іншим характеристикам.

Саме тому до вибору вуличної двері для котеджу на сайті https://teplidveri.com.ua/ru необхідно підходити з максимальною відповідальністю. Від цього багато в чому залежать ступінь захищеності житла від крадіжок майна, мікроклімат всередині його приміщень, а також естетичне сприйняття екстер’єру.

Двері за матеріалами виробництва

Кращим вибором для приватного будинку є сталеві двері. Такі моделі характеризуються оптимальним співвідношенням ціни, довговічності і безпеки. За рахунок металевої конструкції вони стійкі до ударному і до решти механічному впливу, впливу атмосферних факторів. Виготовляються в широкому асортименті дизайнів, мають підвищену пожежостійкість і можуть оснащуватися додатковими елементами захисту від злому.

Однак не всі металеві двері однаково надійні. Тому при виборі конкретної моделі необхідно звертати увагу на такі її характеристики, як:

  1. товщина зовнішнього сталевого листа, яка повинна становити не менше 1,5 мм;
  2. тип ребер жорсткості. Кращий варіант, коли в конструкції полотна присутні як поперечні, так і поздовжні зміцнюють компоненти, що робить його стійким до ударів, відгинання листа і до решти впливу;
  3. тип утеплювача. Не варто віддавати перевагу моделям з внутрішньої прошарком з скловати, так як при нагріванні вона виділяє токсичні речовини, а з плином часу втрачає теплоізоляційні властивості;
  4. кількість замків. Їх має бути не менше двох, причому різного виду;
  5. наявність протівознімного механізму і інших елементів забезпечення безпеки.

Також на ринку можна зустріти дерев’яні, алюмінієві та ПВХ-двері вхідного типу. Однак, хоча такі конструкції і мають деякі переваги, за показниками стійкості до злому вони не можуть стояти в одному ряду з виробами з металу.

Замки для вхідних дверей

Незалежно від матеріалів виготовлення всі моделі вхідних дверей оснащуються замками врізного типу, які за рахунок прихованого монтажу відрізняються більш високою надійністю на відміну від практично не зустрічаються навісних виробів. Існує кілька основних видів такої продукції. Це такі замки, як:

  1. сувальдні, в основу роботи яких покладено принцип підбору комбінації кодових пластин до серцевини. Зламати їх фізично практично неможливо, а на підбір підходящої відмички йде багато часу;
  2. циліндрові, використовувані в конструкції недорогих моделей вхідних дверей. Відрізняються компактними габаритами і досить високим ступенем захищеності від злому;
  3. крабові, які оснащуються додатковими ригелями, приєднаними до замку за допомогою тяг. Забезпечують як горизонтальне, так і вертикальне замикання.

Також останнім часом особливою популярністю стали користуватися електромеханічні замки. Однак їх необхідно використовувати тільки в тандемі з традиційними виробами, оскільки зламати два механізми різного типу набагато складніше, ніж один.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.