Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Яке значення має музика для організму людини та настрою

Значення музики

Гарне вплив музики для людей помічали ще дуже давно, коли вона тільки створювалася.
Музика була присутня в кожній культурі і дає зрозуміти, що вона несе величезне значення для людини.
Аристотель говорив, що за допомогою музики формується особистість. А Авіценна вважав, що музика впливає на здоров’я людини.

Вплив музики несе дуже велику частину для розвиток человека.Стоіт відноситися до музики, як до прогулянок, фільмів і.тд.

Вплив музики на людину

Особливо сильно музика впливає на працездатність мозку.
Дослідження довели, що вона змінює рівень працездатності мозку і надавати довгострокову дію.

Цікавий факт

Вчені з Великобританії довели, що при прослуховуванні улюбленої музики збільшується фізична працездатність на 120%. Вплив музики на здоров’я почали досліджувати в Стародавній Греції.

Піфагор увів поняття «музична медицина». Він був упевнений, що організм отримує своєрідний масаж. Різні люди проводили експерименти і були шоковані.

Сучасний погляд на оздоровчий вплив музики позитивний. Вчені довели, що правильно підібрані мелодії можуть лікувати серйозні захворювання.

3 причини, чому сучасна українська музика краща за російську

Останнім часом топ російських чартів все частіше займають українські виконавці: Світлана Лобода, Макс Барських, детальніше тут: https://intelsound.ru/ukrainskie/.

Останнім часом топ російських чартів все частіше займають українські виконавці: Світлана Лобода, Макс Барських, Іван Дорн та багато інших.

Чому українські виконавці так цінуються в Росії, і чому російським до них далеко?

Вони не штампують треки
Українські виконавці випускають альбоми раз в декілька років, а треки не частіше разу на кілька місяців. Чого не скажеш про російських артистів, які презентують нові пісні практично кожен місяць. Для порівняння: останній альбом Світлани Лободи вийшов в 2019 році, а до цього — в 2017. При цьому репер Моргенштерн презентував треки в 2020 році практично щотижня і випустив альбом.

Зміст текстів
Діма Монатік, Іван Дорн — люди, які створюють електронну музику, але при цьому замислюються про зміст. У них рідко зустрінеш мат, і вони дійсно поважають слухача, чого не скажеш про російських виконавців, які вставляють мат через слово і регулярно ображають жінок в своїх треках.

Експериментальна музика
Зараз у російських виконавців все зав’язано на бітах. Однак вони не намагаються експериментувати. Наприклад, Моргенштерн знайшов бітмейкер Славу Marlow і більше не створює нових звучань. При цьому Іван Дорн та інші артисти регулярно придумують нову музику — то він випускає електронний альбом, то пісні у джазовій обробці.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.