Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Обираємо газову колонку

Газова колонка — це ідеальне рішення для приватного будинку і квартири з підведеною газом, недорогий джерело гарячої води в будь-який час року без перебоїв і відключень. Але такий прилад досить громіздкий, займає багато місця, до того ж часто погано підходить до інтер’єру. Є кілька дизайнерських прийомів, які допоможуть вдало вписати колонку в обстановку і зробити її непомітною або, навпаки, перетворити на справжній арт-об’єкт на кухні.

Вимоги до розміщення і монтажу колонки

Установка газового нагрівача завжди проводиться тільки з дозволу газових служб і відповідно до їх вимог. В іншому випадку можна отримати штраф і створити реальну загрозу для безпеки домочадців.

Норми для розміщення газової колонки

Важливо! Звертатися з газовою колонкою потрібно гранично акуратно, тому будь-які маніпуляції з нею здійснюються із залученням фахівців. Спочатку потрібно вибрати оптимальне місце для розташування приладу на кухні.

Основні правила:

  1. суворо забороняється ставити колонку над плитою, раковиною, холодильником (виняток є лише для власників кухонь площею менш 6 м2 — тут можна навішувати колонку над мийкою);
  2. відстань від агрегату до будь-якої великої побутової техніки повинно бути не менше метра;
  3. доступ до колонки повинен бути вільним, щоб її можна було оглядати, ремонтувати, вдатися до оперативних дії;
  4. найкраще, якщо нагрівач знаходиться на рівні очей або в зоні видимості, рекомендована висота від підлоги до нижньої поверхні приладу — 0,8-1,2 м, від верхньої поверхні до стелі — від 0,3 м;
  5. від бічній панелі колонки до стіни повинно бути не менше 0,15 м, а від передньої панелі до протилежної стіни — більше 1 метра.

Оскільки монтувати колонки в житлових приміщеннях не можна, то для кухні-студії, об’єднаної з вітальні, вони категорично не підходять. В такому випадку доведеться встановлювати агрегат у ванній або коридорі з якісної вентиляцією.

Без гарячої води важко уявити повноцінне і насичене життя. Газові водонагрівачі, придбати які можна на сайті https://teplocentr.ua/vodopostachannya/vodonagrivachi/gazovi-protochni-kolonki/, дають Вам можливість насолодитися всіма перевагами гарячої води, тому що відрізняються високим рівнем надійності і зручністю в експлуатації. Газові проточні водонагрівачі — газові колонки — розумне рішення для оптимального приготування гарячої води.

Важливою перевагою газової колонки є розміри — вона прекрасно впишеться в вашій кухні або ванною. Ідеальне рішення якщо Ви не хочете приділяти багато місця. Важливо лише пам’ятати: розміри безпосередньо пов’язані з потужністю колонки, а значить і з її продуктивністю. Колонки представлені потужністю від 17 до 26 кВт і продуктивністю від 10 до 15 літрів в хвилину. Тобто від 1 до 2-3 водорозбірних точок, включених одночасно.

Ще одна перевага — проточні водонагрівачі представлені трьома різними варіантами розпалювання. Ви можете вибрати колонку з:

  1. пьезорозжігом — Пальник від постійно палаючого запальника (запальник розпалюється перед початком роботи і горить постійно — як у запальнички)
  2. електророзжигом — автоматичним розпалом від батарейок (запальник розпалюється в момент відкриття крана автоматично)
  3. розпалом від вбудованого гідрогенератора — всередині колонки водяна турбіна, яка, при відкритті крана, дає необхідну напругу для розпалювання запальника

Всі три типи колонок працюють незалежно від електрики. Вибравши колонку з розпалом від вбудованого гідрогенератора Ви купуєте додаткову перевагу, так як розпал колонки походить від протоку води і Вам більше не знадобляться батарейки.

Ви можете вибрати саме те, що для Вас найбільш зручно і комфортно, завдяки трьом різним типам розпалювання: гідрогенератор, батареечний- і пьезо- розпал, а також кількома варіантами продуктивності. Якість подачі води — її температура і тиск — задовольняють найвимогливіші запити. Газові колонки підходять для установки практично в будь-якому приміщенні завдяки ергономічності, безпеки, такого результату.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.