Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги та особливості оренди авто в Україні

На сьогоднішній день є багато людей, які стикаються щодня з різними ситуаціями. Одними з таких ситуацій є поломки автомобіля або необхідність заробляти на авто фінансові кошти. Так, саме тут можна скористатися реально актуальними послугами, які полягають в тому, щоб орендувати автомобіль в Україні за дуже демократичними і лояльними цінами, плюс до всього на дуже вигідних умовах. Природно, що послуга оренди — популярна, але до неї все одно варто підійти відповідально з боку клієнта. Якщо Ви вирішили взяти автомобіль напрокат, то найнижчі ціни представлені на сайті компанії Автооренда: https://www.autoprokat.net.ua/ua.

Що важливо знати?

В першу чергу, послуга прокату транспортних засобів включає деякі переваги, з якими навіть складно посперечатися:

  1. Чи не доведеться ремонтувати і обслуговувати транспортний засіб. Це бере на себе компанія, яка надає послугу.
  2. Великий асортимент. Кожен може підібрати для себе ту машину, яка найбільше підходить під ті чи інші цілі. Завжди пропонується сегмент від економ-класу до преміум (круті і наворочені транспортні засоби, які ще і нові).
  3. Низька ціна. В силу того, що ремонт і обслуговування відбувається виключно за рахунок компанії, то оплата оренди плюс заправка паливним ресурсом не обходиться занадто дорого.
  4. Можливість поїхати туди, куди необхідно. Послуга оренди автомобіля має на увазі той факт, що можна відвідувати будь-які міста в Україні і поїхати навіть у найвіддаленіші куточки країни. Головне — це вчасно віддати автомобіль після закінчення дії договору його прокату.
  5. Чим довше прокат — тим менше грошей. Саме така цінова політика подобається всім клієнтам, адже чим на довше береш транспортний засіб, тим менше грошей платиш. Знижки та бонуси для клієнтів присутні цілий рік — ніхто не буде обділений.

Які бувають умови прокату?

Як не крути, але компанія теж виставляє ряд умов при прокаті автомобіля.

  1. По-перше, необхідно обов’язково підписати договір прокату і прочитати його обом сторонам.
  2. По-друге, не можна забувати про те, що так як компанія дає абсолютно чистий автомобіль, то таким же, в чистому вигляді його необхідно повернути компанії клієнта.
  3. По-третє, звичайно компанії хочуть завдаток за транспортний засіб, але в цій ситуації завжди клієнт може домовитися.
  4. По-четверте, водійські права і звичайно ж, стаж водіння. Перед тим, як компанія віддасть в прокат автомобіль, вона перевіряє наявність водійських прав у водія і його стаж в залежності від того, коли саме було видано посвідчення.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.