Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати насіння і допомогти розсаді розвиватися: поради

Сьогодні здоров’я розсади в наших руках: завдяки численним професійним препаратів можна прискорити зростання і розвиток рослин на різних етапах. Однак важливо грамотно підібрати засоби. Як вибрати помічників і використовувати їх на благо вихованців, рассказиваетконсультант-агроном.

Обробка насіння

Насіння — дивовижний матеріал. Дрібна субстанція, з якої виростають великі плоди. При виборі садівникові варто звернути увагу на їх зовнішній вигляд.

Існують оброблені екземпляри. Як правило, вони продаються в оболонці блакитного або бірюзового кольору (наприклад, премімум-насіння огірка Герман агрофірми Darit), величезний вибір насіння, яке можна зручно замовити та отримати по почте — на сайті за посиланням. Замочувати оброблений матеріал немає потреби: відкривши упаковку, одразу сійте в грунт.

Інша ситуація — з необробленими насінням. Їх потрібно підготувати до посіву, щоб отримати максимальний результат.

Для замочування насіння рекомендую використовувати біопрепарати.

  1. Пачку (5 г) розчиняємо в літрі води.
  2. Додаємо ложку цукру.
  3. Витримуємо 20 хвилин.
  4. Доводимо до обсягу п’ять літрів. Виходить розчин, який можна застосовувати для замочування насіння і обробки рослин.

Для чого потрібно замочування? На оболонці насіння і, відповідно, коренях, поселяються бактерії. Вони будуть жити на рослині, щоб захищати його. Мікроорганізми стають «бронежилетом» для сходів.

Немає часу і далеко їхати? Заходьте в наш інтернет-магазин та замовляйте доставкою поштою!

Вибір грунту

Важливо підібрати якісний грунт, здатний дати розсаді максимум поживних речовин.

Ми використовуємо почвобрікет — стерильний субстрат, який виготовляється при температурі + 350 … + 400 градусів. У таку землю необхідно поселити мікроогранізми: паростки будуть краще і швидше розвиватися. Додайте в холодну воду підгодівлю по інструкції. Залийте сумішшю почвобрікет, залиште ночувати.

Ідеальний ґрунт готовий! Тепер грунт багата Триходермою, сінної паличкою — корисними для здоров’я розсади бактеріями.

Як підібрати догляд

Догляд повинен відповідати всім вимогам рослин. Деякі культури (наприклад, петунія, калібрахоа) необхідно сіяти дуже рано, щоб потім расчеренковать.

Порада. Потрібно лише обмокти корінець в препараті і вставити в землю. Ви будете приємно здивовані!
Інший сучасний спосіб допомогти розсаді — використовувати стимулятор для обприскування рослин. Досить проводити обробку раз в тиждень, щоб прискорити розвиток рослин різних культур.

Джерело: https://dobrodar.ua/Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.