Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Щебінь для виготовлення бетону

Щебінь є одним з найбільш затребуваних і популярних видів природних будматеріалів, який володіє універсальними властивостями і має широку сферу застосування. Будівельний щебінь має на увазі наявність різноманітних видів, а також фракцій каменю, завдяки яким матеріал класифікується згідно фізико-механічними характеристиками.

Подібна специфікація дозволяє споживачу купити на сайті https://beton-pesok.kh.ua/products/sheben.html щебінь саме тієї видової приналежності, яка б змогла забезпечити якісний результат в процесі будівельних робіт.

Сфери застосування щебеню простежуються в більшості промислових, ремонтних і будівельних областях. Одним з типових напрямків є виробництво бетону та бетонних сумішей. Для здійснення відповідного типу потрібно ознайомитися з основними технічними властивостями матеріалу, зіставивши з необхідними функціями, які буде здійснювати виготовлений продукт.

Найважливішими вимогами в процесі створення бетону є високі показники міцності, а також зчеплення з іншими компонентами в складі. Спираючись на дані умови, найдоцільніше в даному випадку буде придбати гранітний щебінь. Використання вапнякової і гравійної щебінки для бетону не дасть необхідного результату, оскільки їх властивості не відповідають навіть базового ряду вимог, незважаючи на більш низьку вартість.

Характеристики гранітного щебеню

Для отримання високоякісного бетону, що купується вами гранітний щебінь також повинен володіти всіма необхідними внутрішніми властивостями, які встановлені ДСТУ стандартами:

  1. Насипна щільність -1,3-1,40 т / м3;
  2. Лящадність — Не більше 15%;
  3. Морозостійкість — 300-350F;
  4. Міцність — М1200-М1400;
  5. Радіоактивність — 1 клас.

Слідом необхідно вибрати відповідну фракцію каменю. Серед них виділяють три основних види: дрібнофракційний, середній і крупний щебінь. Фракція щебеню визначається виходячи з розмірів одного зерна в загальній масі. Найбільш доречною і універсальної фракцією для бетону є гранітний щебінь 5-20мм. Це пояснюється в першу чергу тим, що дрібна щебінка не сприяє утворенню пустот всередині суміші, на відміну від великого каменю.

Відштовхуючись від перерахованих вище показників, ви можете більш точно вибрати необхідний матеріал. Однак, варто пам’ятати про те, що навіть в процесі виготовлення бетону є різні нюанси і тонкощі, які можуть спричинити за собою певний ряд додаткових вимог. Саме тому, слід звертатися до відповідних компанії і до перевірених постачальників, які зможуть забезпечити для вас індивідуальний і грамотний підбір матеріалу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.