Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Настільна лампа: як зробити правильний вибір

Добре продумане місце за робочим столом сприяє збереженню зору і прискоренню просування в роботі. Настільна лампа призначена для освітлення обраної зони, на відміну від звичайної. Було б некоректно зараховувати її до допоміжного виду джерел світла, з огляду на той факт, що бездоганне висвітлення стола — пряме призначення цієї лампи.

Якісне світло, яке забезпечує светодиодная настольная лампа Lightrich, знижує навантаження на зір і покращує продуктивність.

Настільні лампи для дорослих і дітей

Торгові мережі пропонують широкий вибір світильників, які передбачають кріплення до поверхні столу. Зазвичай корпус лампи виготовлений з металевої рухомий трубки, за допомогою якого регулюється висота і ступінь освітленості. Компактні настільні лампи в Україні затребувані користувачами завдяки легкому управлінню світлом і переміщенню з однієї кімнати в іншу. Нижня масивна частина обумовлює стійкість лампи, і всередині неї розташовуються всі елементи електротехніки.

Світильники умовно поділяються на дві основні групи:

  1. призначені для роботи;
  2. виконують декоративну функцію.

Декоративна лампа необов’язково повинна характеризуватися потужністю светопотока. Їх основна роль полягає в забезпеченні затишній розкріпаченої атмосфери. Виходячи з цього, при виборі лампи, як складової романтичного інтер’єру, необхідно враховувати лише колір і форму навколишніх предметів і їх сполучуваність по відношенню один до одного.

До лампі для читання і письма пред’являються такі вимоги, як потужність потоку світла, а також опція швидкого і зручного управління інтенсивністю освітлення. Головним завданням користувача є використання комфортного для роботи світла, а також відчуття очей. Має значення також міцність і зручність корпусу. Робочим лампам властиво повертатися і нахилятися під будь-яким кутом, в залежності від уподобань власника.

Вибираючи плафон, необхідно враховувати не тільки його естетичність, але і властивості матеріалу виготовлення. Експерти наполягають на виборі плафонів зі скла, як найбільш прийнятному варіанті, але не радять купувати вироби з тонкого скла. Корпус з пластмаси при неправильному виборі потужності здатний розплавитися випадковим чином, а металевий може надмірно нагріватися, через що існує ризик отримати опік.

Форма плафона повинна бути підібрана так, щоб не перешкоджати розпорошення світла на певну ділянку столу. Найбільш затребуваними за формою є овальні, круглі, квадратні плафони. Підкреслено витягнуті і довгасті лампи не рекомендуються: є ймовірність того, що вони можуть створювати перешкоди в процесі роботи.

Перш ніж вибирати настільну лампу, необхідно враховувати тип джерела світла. Від його параметрів залежить благополуччя органів зору, а також обсяг використовуваної електроенергії.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.