Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно вибрати ламінат?

При плануванні ремонту необхідно з розумом підійти до вибору підлогового покриття. Яке слід підбирати виходячи з функцій будівлі або приміщення. Одним з популярних, вважається ламінат. Якщо вірити статистиці, то найчастіше купують ламіноване покриття. Воно виготовлене з багатошарової дошки ДВП, різної щільності, з пресованої деревини зі зносостійкого захисно-декоративною плівкою зверху. Температурний режим при установці підлоги з підігрівом максимум +27°С. На ринку будівельних матеріалів існує величезний вибір ламінату, а як же вибрати потрібний варіант?

Переваги ламінату:

 1. Це, звичайно, доступна ціна.
 2. Простий монтаж. Базових знань буде досить.
 3. Не має потреби в додатковому шліфуванні або обробці антисептиками або іншими засобами.
 4. Різноманітність дизайну. Під будь-який стиль знайдеться потрібний колір і фактура.
 5. Для виготовлення використовуються тільки екологічно чисті матеріали.
 6. Простота в догляді за такою підлогою.

При виборі цього модульного покриття на https://nice-flooring.com/uk/ потрібно добре вивчити класифікацію. Знання цих моментів дозволить підібрати підлогу з найбільш тривалим терміном експлуатації саме у вашому приміщенні.

Класифікація ламінату:

 1. 31 клас - цей ламінат застосовується при маленькому навантаженні на підлогу в кімнаті. Так як його якісні властивості мінімальні. Товщина такої дошки 7 мм. Ця дошка підійде, наприклад, для спальні.
 2. 32 клас - зносостійкість тут вища. Товщина варіюється від 7 мм до 8 мм. Цей варіант витримує більші навантаження і не піддасться деформації під час його використання. Він відмінно підійде для комерційних організацій з невеликим потоком людей.
 3. 33 клас - рівень зносостійкості цього класу в рази вищий за попередні. Для цього виду дощок https://nice-flooring.com/uk/akcii/ властиві додаткові функції. Такі як вологостійкість і звукоізоляція. Товщина цього матеріалу від 8 мм до 10 мм. У ваших квартирах і будинках ця підлога може прослужити до 20 років.
 4. 34 клас - цей матеріал найбільш підходить для офісів з великим потоком людей. Він може витримати велике навантаження. Товщина його знаходиться в межах від 10 мм до 12 мм.

Наявність фаски - невеликий виріз в стиках для підкреслення структури покриття. Використовується для створення видимості справжньої дощатої підлоги. Експлуатаційні властивості: виконує роль амортизатора; приховує щілини, що з'явилися в ході експлуатації; маскують перепади висот після деформації дощок.

Види фасок:

 1. Фаска з двох сторін. Таке поглиблення на стику вибирається, якщо потрібна візуалізація цілої дошки на підлозі.
 2. Фаска з чотирьох сторін. Це поглиблення виділяє дошку по всім сторонам, що дозволяє при монтажі не шукати схожий малюнок і рельєф.

Окрім переваг у цього матеріалу є і недоліки, про які необхідно знати, що б через рік не довелося знов робити ремонт:

 1. Головний ворог ламінату - вода. При підвищеній вологості в приміщенні, при попаданні води в стики, пресована деревина, з якої робиться ламінат, розбухне і поміняє свою геометрію. Що призведе до здуття підлоги.
 2. Вологе прибирання слід робити правильно. Так само не слід піддавати покриття впливу тертя об нього піску (не потрібно ходити в брудному взутті).
 3. Є ще один недолік - це гучний звук від каблуків або кігтів тварин. Для зменшення цього недоліку слід використовувати звуковбирну підкладку.

Таким чином цей вид модульного підлогового покриття вважається найбільш популярним.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.