Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Яке спортивне харчування вибрати на масу?

Припустимо, ваша основна задача - це набір м'язової маси. Це найбільш популярна мета використання спортпіта, звідси і досить великий список того, що ви можете застосовувати:

  1. протеїн;
  2. гейнер;
  3. BCAA;
  4. креатин;
  5. бустери тестостерону та гормону росту;
  6. вітаміни та мінерали.

Протеїн. Про протеїн, напевно, розповідати багато і довго не варто. Всі знають про те, що нам необхідний білок для будівництва тіла, але часто не виходить подолати його недолік звичайної їжею. Гейнер дуже схожий на протеїн, за винятком того, що в першому більше вуглеводів. Це відмінний варіант для набору маси, при якому можна виконати умову надлишку калорійності. Підібрати спортивное питание можна, перейшовши за посиланням.

BCAA - це три незамінних амінокислоти (лейцин, ізолейцин і валін), які допомагають нам бути більш продуктивними на тренуваннях. Ці три компоненти сприяють м'язовому росту, збільшенню витривалості і силових показників.

Креатин. Значний приріст також може бути досягнуто за допомогою креатину, який також допомагає швидко збільшити масу. При прийомі креатину також відзначається зростання силових показників (з досвіду атлетів, +5 кг до жиму за два тижні мінімум).

Бустери тестостерону та гормону росту - це нешкідливі та ефективні продукти, які не викликають побічних реакцій. У їх складі міститься, як правило, кілька природних компонентів, які стимулюють вироблення гормонів.

Вітаміни та мінерали - найважливіша категорія, яка необхідна всім і в першу чергу.

Білок є будівельником красивого тіла - це всім відомий факт. Але дуже часто культуристи не можуть заповнити його добову норму звичайним харчуванням. Ця проблема особливо актуальна для новачків. Як підібрати спортивне харчування вони не знають. Тому щоб не нашкодити своєму здоров'ю слід починати з найпростіших продуктів. Ним стане протеїн. Даний компонент дуже добре збагачує організм амінокислотами, які сприяють швидкому зростанню м'язової маси.

Приймати його слід до тренування або після нього. Сироватковий протеїн в ці періоди часу збагачує м'язи саме тими речовинами які сприяють їх зростанню. Якщо людина не може розібратися, яке краще спортивне харчування вибрати, йому слід починати з протеїну. Цей бездонне джерело білка завжди виграшно позначається на фігурі.

Варто відзначити, що сироватковий протеїн дуже добре засвоюється, а також його дуже зручно їсти в будь-якому місці. Для тих, хто шукає інформацію щодо того, як підібрати спортивне харчування для схуднення, слід сказати, що протеїн має досить високу калорійність. У зв'язку з цим, він ідеальний для тих, хто нарощує м'язову масу, і може зупинити зниження ваги у тих, хто худне.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.