Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Будівництво будинку під ключ - що потрібно знати?

Будівництво будинку мрії часто виявляється стресових моментом для інвесторів. У такому випадку варто скористатися підтримкою дослідної професійної будівельної компанії, наприклад, замовити строительство домов под ключ в Будуймо. Будівництво будинку під ключ - це комплексний підхід до співпраці підрядника та інвестора.

Що таке будівництво будинку під ключ?

На самому початку давайте визначимося з поняттям такого співробітництва. На будівельному ринку існують різні форми реалізації будинку, але будівництво будинку під ключ - це найбільш комплексний підхід до співпраці, завдяки якому інвестор отримує повністю закінчений і готовий до проживання будинок.

Будівництво будинку під ключ не обмежується лише будівництвом будинку. Інвестор може скористатися допомогою будівельної компанії ще під час пошуку відповідного ділянки для будівництва або виборі дизайну будинку. Будівельна компанія також допомагає клієнту в зборі всіх документів і залагодженні формальних питань.

Як відбувається будівництво будинку під ключ?

Цей вид співпраці, незалежно від того, чи ведеться будівництво невеликого будинку під ключ або великого будинку, складається з декількох важливих етапів. Слід пам'ятати, що реалізація починається набагато раніше, ніж саме будівництво. Ось так виглядають наступні етапи роботи:

  1. Вибір ділянки та будівельного проекту - на цьому етапі варто скористатися порадою архітектора, який оцінить, який проект будинку підійде для даної ділянки.
  2. Отримання дозволу на будівництво - для подачі заявки в офіс вам будуть потрібні і інші документи, наприклад, вам знадобиться план забудови і сам проект будівництва будинку.
  3. Підключення до будівлі комунікацій - до ділянки потрібно підвести електрику, воду і каналізацію. Необхідно укласти договір з адміністраторами, документи повинні бути подані до заявки на отримання дозволу на будівництво. Однак тільки після позитивної відповіді з офісу можна починати роботу.
  4. Будівництво будинку під ключ починається з фундаменту, потім зводяться несучі стіни, стелю, димоходи, вікна та двері. Закриття цього етапу означає, що половина будівництва вже виконана.
  5. Роботи під ключ - цей етап включає в себе чистові оздоблювальні роботи. До них відносяться такі послуги, як фарбування стін, виготовлення стелі, підвіконь, установка підлоги і т. д.
  6. Висадка зелених насаджень - дизайн і будівництво будинку під ключ можна урізноманітнити за рахунок красиво оформленого простору навколо будинку. Це значно посилює кінцевий естетичний ефект всієї роботи, а також збільшує функціональність ділянки. Роботи на цьому етапі, крім висадки садових насаджень, також включають: осушення ділянки, полив і розведення.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.