Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Простий посібник зі швидкого встановлення двійчастих воріт

Ви замовили двійчасті ворота, погодили дату їхньої доставки, що далі? У цей момент рекомендується приступати до виконання підготовчих робіт. Після чого буде встановлюватися конструкція.

Передмонтажні та монтажні роботи ви можете виконати самостійно або доручити професіоналам.

Підготовка до монтажу

Від міцності фундаменту та несних стовпів залежить багато чого. Тому етап підготовки до монтажу двійчастих воріт пропускати не можна.

Фундамент під стовпи прорізу звичайно заглиблюється на 1,3-1,5 м. Під час вибору потрібної відстані орієнтуйтеся на чинні у вашому регіоні будівельні норми.

Для виготовлення несних стовпів підходить бетон, цегла або посилені сталевою арматурою інші матеріали. Стовпи монтуються строго вертикально (для перевірки використовуйте будівельний рівень).

Підведення електрики

Для встановлення автоматичних двійчастих воріт необхідно заздалегідь продумати схему приєднання всіх елементів приводної системи.

Для прокладання кабелів використовується металева труба.

Типова схема автоматизації двостулкових двійчастих воріт

(відчинення воріт всередину)

1 - перший привод (привод на стулці, що відчиняється першою); 2 - другий привод 3 - блок керування; 4 - ключ-вимикач або цифрова клавіатура із зовнішньої території; 5 - лампа із вбудованою антеною; 6 - фотоелементи на стовпі (або стіні) із зовнішньої сторони. Рекомендується також встановлювати стійки з фотоелементами, які гарантують безпеку в зоні відчинення воріт; 7 - пульт радіокерування

Рекомендації з підготовки до монтажу автоматики:

  1. Комплект автоматики для розпашних воріт підбирається з урахуванням ваги та ширини стулки. Якщо стулки важкі, їхня ширина має бути невеликою, і навпаки.
  2. Електропривод можна встановлювати тільки на міцну опору.
  3. Автоматика потребує вільного простору, щоб за потреби ви могли швидко розблокувати її вручну.
  4. Не можна встановлювати електропривод поблизу джерел тепла та відкритого вогню.
  5. Привод розміщається горизонтально на висоті не менше 0,3 м і не більше 2,5 м.
  6. Для підключення використовується електрична мережа із захисним заземленням.

Складання ворітної конструкції

Рама двійчастих воріт має 2 стулки, на кожну з яких установлюється горизонтальний імпост для кріплення електроприводів надалі. На етапі складання необхідно правильно розмістити петлі та кутові з'єднання. А також приділити особливу увагу кріпленню заповнення, встановленню тросової розтяжки, ущільнювачів і замкового механізму.

Електропривод монтується відповідно до посібника, що входить до комплекту.

Типовий склад двійчастих воріт

1 – вимикач замковий; 2, 9 – фотоелементи; 3 - електропривод; 4 – стулка воріт ліва; 5 – стулка воріт права; 6 – антена приймальна; 7 – лампа сигнальна; 8 – блок керування з приймачем радіосигналу; 10, 12 – підпірка FLGU.400.0934; 11 - пластина FLGU.400.0902 (0927)

Важливо: гарантія діє тільки на ворота, які були правильно встановлені. Якщо довірити монтаж професіоналам, ви заощадите час. Двійчаста конструкція служитиме довго, а у разі виникнення несправностей не прийдеться ремонтувати її самостійно.

Висновок

Встановлення розпашних воріт – завдання для професіоналів. Будь-яка помилка під час монтажу дорівнює позбавленню гарантії на виріб. Проте у разі встановлення воріт сертифікованими монтажними бригадами ви отримаєте гарантію не тільки на конструкцію, але й на монтаж.

Водночас підготовчі роботи – заливання фундаменту, виготовлення або посилення несних стовпів, а також підведення електрики – можна виконувати самостійно.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.