Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Фасадна плитка: основні види, особливості та переваги матеріалів

Перше враження про будинок складається з його фасаду. Саме тому якісна зовнішня обробка не менш важлива, ніж облаштування стильного і затишного інтер’єру всередині. З усього розмаїття оздоблювальних матеріалів на ринку одним з лідерів залишається фасадна плитка. Це дуже гарний, практичний і екологічно чистий матеріал, за допомогою якого обробку будь-якого будинку можна зробити довговічною і оригінальною. Додатковими бонусами стануть простий монтаж, доступна вартість і вражаючий термін експлуатації.

Чому обирають фасадну плитку?

Якщо ви вирішили придбати фасадну плитку для зовнішньої обробки будинку, необхідно звертати увагу на особливості та технічні характеристики кожного конкретного матеріалу, а також його естетичні властивості. Фасадна плитка стала дуже популярною, завдяки таким своїм перевагам:

  1. Міцність. Цей критерій на перший погляд здається неважливим. Однак облицювання стін також може піддатися механічним пошкодженням (подряпини та відколи від садового інвентарю, вм’ятини від невдалого паркування або ігор з м’ячем та інше). При виборі матеріалу необхідно враховувати всі ризики.
  2. Зносостійкість. Вона впливає на естетичний вигляд плитки: чим вища стійкість до зношування, тим довше мягкая фасадная плитка буде зберігати презентабельний вигляд.
  3. Герметичність. Фасадна плитка повинна служити бар’єром від вологи. Якщо в її структурі накопичуються крапельки води, то рано чи пізно вони дійдуть до рідної стіни будинку, що призведе до розвитку цвілі, грибка і руйнування конструкції.
  4. Стійкість до опадів, перепадів температур і вітрів. Це запорука довговічності самого облицювання, а також захист будинку від холоду і вогкості.
  5. Пожежостійкість. Це питання безпеки всіх мешканців будинку. Вогнетривкі матеріали не схильні до спалаху і швидкого поширення вогню.
  6. Легкість установки. Якісний монтаж плитки можна провести швидко і без забруднення двору.
  7. Привабливий дизайн. Виробники пропонують широкий вибір вироби з імітацією натурального каменю або цегельної кладки різних відтінків.

Це найбільш важливі переваги фасадної плитки. При виборі матеріалу необхідно також звертати увагу на її вартість. Якісний облицювальний матеріал не може бути дешевим. Якщо вартість продукції істотно занижена, то цей матеріал зробив з низькоякісної сировини та після його установки господарі зіткнуться з серйозними проблемами.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.