Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як працюють гідравлічні мобільні крани?

Що таке мобільний кран?

Мобільні крани призначені для підйому і опускання об’єктів, а також для їх переміщення по горизонталі. Цей тип крана можна легко переміщати з одного місця на інше, що робить його рентабельним варіантом оренди, так ви можете придбати автокрани в компанії https://profline.ua/gidravlicheskoe-oborudovanie/krany-gidravlicheskie/, здаючи їх потім в оренду для багатьох будівельних компаній. Мобільні крани можна використовувати для підйому важких предметів і переміщення їх на короткі відстані, а також для будівництва більших баштових кранів. До п’яти найбільш поширених типів мобільних кранів відносяться:

  1. Гідравлічні мобільні крани
  2. позашляхові крани
  3. Крани підвищеної прохідності
  4. гусеничні крани
  5. Мобільні палубні крани

Як працюють мобільні крани

Завдяки поєднанню простих машин мобільні крани можуть отримати механічне перевага при підйомі важких предметів. Щогла (висока вертикальна частина крана) підтримується великою важким підставою, яке допомагає компенсувати вагу, який кран утримує на великих висотах. У верхній частині щогли знаходиться поворотний механізм, що складається з редуктора і двигуна, який дозволяє крану обертатися. Поворотний блок також містить подовжувач (довгий горизонтальний робочий важіль), який використовує візок для перенесення вантажу, а також більш короткий важіль механізму, в якому знаходиться двигун крана, а також великі бетонні противаги, які допомагають збалансувати навантаження. На додаток до цих простих машин в мобільних кранах також використовується система шківів, яка допомагає крану піднімати більш важкі вантажі з мінімальним зусиллям.

Як працюють гідравлічні автокрани

Само собою зрозуміло, що існують різні типи кранів для різних будівельних потреб. Наприклад, баштові крани досягають виняткової висоти для зведення хмарочосів, мобільні крани забезпечують легку транспортування, а гусеничні крани спеціалізуються на бездоріжжі. Однак є ще один тип кранів, про який повинен знати кожен керівник будівництва: гідравлічні автокрани. У цьому керівництві про те, як працюють гідравлічні автокрани, будуть продемонстровані їх внутрішні гідравлічні системи та відповідні області застосування.

Внутрішня гідравлічна система

Кожен гідравлічний кран використовує внутрішню гідравлічну систему для підйому важких вантажів. У той час як невеликі крани використовують електричний або дизельний двигун, ці крани мають гідравлічну систему, заповнену рідиною, яка забезпечує більшу вантажопідйомність і підйомну силу. Це також дозволяє кранів транспортувати об’єкти, що перевищують розміри і можливості інших підйомних пристроїв. У двигуні використовується гідравлічний насос, який створює тиск в маслі або рідини в гідравлічній системі і перенаправляє силу по крану. Звідти оператор сидить в закритій кабіні на сталевому підставі. Сам кран або стаціонарний, або пересувається на трактах або колесах. До крану кріпляться висувні стріли, троси, блоки і гаки, щоб безпечно піднімати і транспортувати вантажі на великі відстані.

Для чого використовувати гідравлічні автокрани

Завдяки більшій вантажопідйомності гідравлічні крани використовуються для великих навантажень, ніж можуть витримувати стандартні крани або крани меншого розміру. Це включає підйом транспортних контейнерів, причепів, великих тварин і т. Д. Одним словом, назва причепа вказує на його вантажопідйомність.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.