Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Обслуговування повітряного фільтра для мотоблоку

Для забезпечення безпечної та безперебійної роботи малогабаритного трактора протягом тривалого терміну експлуатації необхідно проводити заходи щодо обслуговування його агрегатів та вузлів відповідно до регламенту.

Йдеться не лише про своєчасну заміну олії у вузлах мотоблоку, регулярний огляд систем двигуна та налаштування механізмів керування — важливо також вчасно проводити обслуговування повітряного фільтра. Придбати воздушный фильтр на мотоблок ви можете за посиланням.

Для чого потрібний повітряний фільтр у мотоблоці

Повітряний фільтр двигуна мотокультиватора очищає повітря, що надходить у карбюратор. При заповненні фільтруючого елемента пилом і брудом втрачається його пропускна здатність, що спричиняє збіднення суміші. Через це порушується робота двигуна.

Зверніть увагу! Забруднений повітряний фільтр не тільки ускладнює пуск двигуна, але і призводить до втрати потужності мотокультиватора, збільшує витрату бензину.

Якщо фільтр пошкоджений або відсутній, це може призвести до поломки агрегату.

На двигунах більшості мотоблоків вітчизняного та зарубіжного виробництва встановлено повітряний фільтр із спіненого поліуретану (поролону). Такі елементи, що фільтрують, надійно захищають карбюратор і двигун від попадання частинок пилу і піску.

У випадку з мотокультиваторами це особливо важливо, оскільки фрези та плуги в процесі роботи піднімають у повітря велику кількість землі та піску.

Фільтри зі звичайного поролону легко промиваються бензином, вони досить довговічні та й коштують відносно недорого.

Незалежно від виробника та марки мотоблоку, своєчасне обслуговування повітряного фільтра двигуна продовжує термін служби техніки.

Як обслуговувати та почистити фільтр мотоблоку

Обслуговування повітряних фільтрів двигуна мотокультиватора слід виконувати відповідно до зазначеної виробником періодичності ТО або за необхідності, якщо техніка експлуатується в умовах підвищеної запиленості.

Стан повітряного фільтра рекомендується контролювати кожні 5-8 годин роботи мотокультиватора. Після 20-30 годин роботи повітряний фільтр необхідно очистити (у разі пошкодження замінити).

Однак повітряні фільтри деяких моделей мотокультиваторів знаходяться в масляній ванні — в цьому випадку необхідно залити масло до рівня вказаного на масляній ванні.

За загальноприйнятим стандартом у двигуні мотокультиватора, а також у повітряному фільтрі використовується моторне масло для 4-тактних двигунів.

Залежно від пори року та температури навколишнього середовища допускається заливати у двигун сезонні олії марок 5W-30, 10W-30, 15W-40 або всесезонні моторні олії з ширшим температурним діапазоном.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.