Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Види кондиціонерів для квартири

Багато хто з нас звикли до того, що кондиціонер зовні виглядає просто настінним блоком прямокутної форми, який доповнюється зовнішнім блоком. Але, насправді, на сайті https://eco-servis.com.ua є ще кілька варіантів, які також, хоч і рідше, застосовуються в умовах квартир або навіть приватних домоволодінь.

Які бувають кондиціонери?

  • Стінна спліт-система - найбільш популярний вид кондиціонера, який найчастіше встановлюється в умовах квартири. Спліт-система складається з внутрішнього та зовнішнього блоку, встановлюється навішуванням на стіну стаціонарним чином, надалі його переміщення неможливе. Основною перевагою такого кондиціонера стає висока ефективність та економічність роботи. Такий вид можна використовувати як для охолодження, так для обігріву приміщення. Основними параметрами для вибору спліт-системи є потужність (площа, що обслуговується), тип компресора (інверторний або звичайний), рівень шуму, доступні функції, дизайн внутрішнього блоку.
  • Мультиспліт-система - пристрій дуже схожий на звичайну спліт-систему, але принципово відрізняється від неї кількістю внутрішніх блоків. Мультиспліт буде дуже корисним і ефективним, коли в дві або більше кімнат потрібно встановити окремі кондиціонери. Мультиспліт складається з одного зовнішнього блоку та з двох (іноді більше двох) внутрішніх блоків. Мультіспліт-система також працює як на охолодження приміщення, так і на обігрів. Основні параметри для вибору мультиспліту збігаються з тими, що є у звичайній спліт-системі – потужність, компресор, шум, функціонал, дизайн внутрішніх блоків. Усі параметри доповнюються ще необхідною кількістю внутрішніх блоків – два чи більше.
  • Мобільний кондиціонер - вид кондиціонера, що відрізняється деякою мобільністю. Обмежується мобільність довжиною гофри, яка має бути виведена назовні через вікно або через отвір у стіні. Основною перевагою таких кондиціонерів є мобільність та можливість самостійного переміщення по кімнаті або з кімнати до кімнати. Тим не менш, такий вид кондиціонера відрізняється вищим рівнем шуму. Всі мобільні кондиціонери працюють на охолодження, але не всі моделі можуть працювати на обігрів. Основні параметри для вибору мобільного кондиціонера – потужність роботи на певній площі, рівень шуму під час роботи, можливість роботи на обігрів.
  • Віконний кондиціонер – найменш популярний вид кондиціонера, який встановлюється у віконний отвір. Такий кондиціонер складається лише з одного блоку, що відрізняється своєю компактністю та простотою монтажу. Найбільшим недоліком віконного кондиціонера є складність установки у вікна із металопластику. Як і мобільні кондиціонери, всі віконні працюють на охолодження, але не на обігрів. Основні параметри для вибору – потужність віконного кондиціонера, рівень шуму, можливість працювати на обігрів, фізичні габарити корпусу (важливо для монтажу у віконний отвір).

Інверторні кондиціонери – краще для дому!

Найбільш сучасним типом кондиціонера на сьогоднішній день є інверторні моделі. Відрізняються від звичайних пристроєм і принципом роботи компресора. Такий інверторний компресор є унікальним тим, що він здатний змінювати потужність своєї роботи, поступово знижуючи обороти до мінімуму або, навпаки, підвищуючи обороти, коли це необхідно. Популярність інверторних кондиціонерів обумовлена цілою низкою їх переваг перед звичайними, а окремі виробники різних брендів повністю перевели виробництво своїх моделей на інверторні.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.