Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Терміновий викуп битих машин - плюси та мінуси

Зрозуміло, такі організації заробляють на своїй діяльності, тому вони пропонують за машину вартість нижчу за ринкову. Цей факт викликає у деяких власників бажання отримати більше, зайнявшись продажем пошкодженої машини звичними методами.

Якщо терміновий викуп автомобілів не влаштував, то приготуйтеся до тривалого продажу. Поставте себе місце потенційного покупця. Практично ніхто не бажає купити машину, яка не працює і відразу вимагатиме ремонту, навіть є ціна дещо дешевша.

Переважна більшість людей захочуть сісти та поїхати. Ті, хто зацікавлений у купівлі битої машини – перекупники або люди, які займаються відновленням битих авто та подальшим продажем. Вони намагаються купувати машину якомога дешевше, від цього залежить їхній заробіток.

Як працює терміновий викуп

Викуп автомобіля компанією https://avto-100.com.ua/ займе не більше години. Процедура включає п'ять етапів:

  1. Власник транспорту залишає заявку на офіційному сайті компанії або домовляється про зустріч по телефону.
  2. Призначається зустріч із експертом. Продавцю необхідно мати при собі документи на автомобіль.
  3. Фахівець оглядає машину, оцінює технічний стан. За результатами оцінки експерт пропонує кінцеву вартість транспортного засобу.
  4. Складається договір купівлі-продажу.
  5. Власник отримує повну суму того ж дня.

Не кожну машину вдається продати на вторинному ринку легко та швидко. Якщо авто побувало в аварії, чи перебуває в кредиті чи під заставою, реалізувати такий транспорт самому буде складно. Важлива перевага компанії у тому, що тут можна швидко продати старі та нові автомобілі: биті та в аварійному стані. Експерти ретельно обстежують техніку та запропонують більш справедливу ціну, ніж перекупники на авторинку. На запчастини. Машина викуповується повністю, а не окремими вузлами.

Оцінювачі безкоштовно приїдуть на місце огляду та оперативно вирішать питання. Кредитні угода проводиться на абсолютно законних підставах. Продаж такого авто допомагає швидко звільнитися від боргових зобов'язань та заробити грошей.

Заставні. Якщо вартість автомобіля більша за суму застави, компанія виплачує її повністю. Лізингові. Процедура займе більше часу, оскільки машина у власності третьої особи. Нові. Вся процедура триває менше години. Зняття з обліку та реєстрація також стає завданням

Плюси термінового викупу Автовикуп у Києві та області – швидка та зручна процедура. Власники авто назвали переваги термінового продажу:

  1. Більш справедлива ціна, ніж пропонують перекупники. Компанія сплачує до 95% ринкової вартості машини.
  2. Оперативність вирішення питання - процедура займає не більше години.
  3. Безпека – експерти компанії забезпечують повний юридичний супровід угоди.
  4. Зручність. Гроші можна отримати готівкою на руки або на рахунок у банку.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.