Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Одноразовий посуд із пластику або паперу, що краще вибрати

Одноразові контейнери вигідно зарекомендували себе на літніх пікніках, посиденьках у колі друзів у парку, на дитячих вечірках та сімейних обідах. Столові прилади із пластику, одноразові чашки та тарілки не передбачають миття. Їх просто викидають після використання. Постараємося розповісти про всі переваги одноразового посуду та матеріали, з яких він виготовляється.

  1. Одноразовий посуд з паперу заощаджує час та сили на прибирання. Замість миття гори брудних тарілок доведеться прибрати залишки їжі та викинути посуд у мішок для сміття.
  2. Для організації великого свята вигідно придбати паперові тарілки та склянки. Економія сімейного бюджету очевидна.
  3. Тарілки з паперу не змусять страждати, якщо ненароком впадуть. Це не предмет дорогого сервізу, який може легко розбитися, жахаючи господиню.
  4. Одноразовий посуд та інші хозтовары здатні забезпечити максимальний ступінь гігієнічності. Жодних бактерій, вироби використовуються лише один раз.
  5. Вироби зручно перевозити. Це не обов'язково громадський транспорт. Можна скористатися велосипедом при організації пікніків і виїздів на природу. До місця опиняться одноразові паперові контейнери.
  6. Придбання одноразового посуду з паперу максимально враховує смаки споживачів. До кожної урочистості можна підібрати відповідний дизайн. До того ж замовляють одноразові стаканчики, паперові серветки, цікаві шпажки для закусок, парасольки для коктейлів та ін.
  7. Одноразові контейнери з паперу відрізняються екологічною чистотою. Незважаючи на достатню щільність для комфортного використання виробу, розкладаються і придатні для повторної переробки. Токсичних речовин не виділяється. Забруднення довкілля виключається повністю.
  8. Паперовий посуд передбачає особливий комфорт у використанні. Покриття спеціальним шаром, що ламінує, забезпечує стійкість до впливу рідин і жирів. Ніякого промокання та деформування не відбувається.

Цінність посуду із пластику

Пластиковий посуд здатний конкурувати з паперовими тарілками та склянками. Вона також не б'ється. Її легко перевозити під час організації пікніка. Вона легко очищується. Крім того, її можна використовувати досить тривалий період часу. При цьому на її випуск не знадобиться значного обсягу деревини, як у випадку з одноразовими контейнерами для їжі з паперу.

Секрети вибору харчового посуду із пластику

При виборі пластикового посуду експерти наполегливо рекомендують шукати відповідне маркування: склянку та вилку. Вироби з таким значком придатні для контакту з харчовими продуктами. Які види пластику варто обирати?

PS (полістирол)

Його використовують для холодних страв та напоїв. Пити із таких склянок каву, чай, алкогольні напої категорично забороняється. Жодних гарячих страв та бутербродів. В іншому випадку посуд виділяє при нагріванні токсичний стирол, що становить особливу небезпеку для печінки та нирок людини.

PET(поліетилентерефталат)

Вироби з нього підходять для квасу та пива на розлив. Алкоголь та гарячі рідини пити зі склянок такого виду не можна.

РР (поліпропілен)

Варіант посуду є цілком прийнятним для гарячої їжі. Чи не переносить вплив алкоголю.

РЕ (поліетилен)

Вид пластику ідеально підходить для випуску тарілок та склянок.

Пластикові тарілки не можна використовувати в печі НВЧ. На сонці вироби з пластику можуть зазнати руйнування під впливом ультрафіолетових променів.

Важливо!

Підсумовуючи, вирішуємо, який посуд краще: пластиковий чи паперовий? Обидві категорії мають право існування. Вердикт виносить споживач. Не бажаєте обтяжувати себе миттям посуду, віддавайте перевагу посуду з паперу. Маєте намір економити сімейний бюджет - вдайтеся до пластикового варіанту виробів. Не поступається такий посуд за практичністю кераміки та порцеляни. До того ж набір прослужить не один рік. З пластиковими тарілками, столовими приладами та склянками зручно організувати галасливу вечірку чи сімейний пікнік на природі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.