Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати велосипедну сумку

Сучасні виробники пропонують різні типи велосипедних сумок, але, перш за все, їх розрізняють за місцем та способом кріплення:

  1. сумка на багажник;
  2. сумка-штани, яка також кріпиться на багажник: може бути однооб'ємною або багатооб'ємною;
  3. велосумка під сідло;
  4. сумка на кермо;
  5. сумка під кадр.

За назвою кожного типу сумок можна зрозуміти, куди вони кріпляться. Крім того, різні велосумки, придбати які можна на сайте за посиланням, призначені для різних потреб.

Наприклад, однооб'ємні моделі мають лише одне велике відділення, у якому можна розміщувати великі предмети. У таку велосумку влізе навіть намет. Багатооб'ємні моделі зручні для розміщення багатьох дрібних предметів та отримання швидкого доступу до них.

Сумки, які кріпляться на багажник велосипеда, менш зручні для їзди, оскільки контролювати великий стає важкувато. Проте вони мають важливу перевагу - велика місткість.

Моделі на кермо використовуються для невеликих речей термінового доступу, наприклад смартфона або гаманця. Такі сумки не можна перевантажувати – це негативно позначається на управлінні.

Підрамна велосумка - один із найзручніших та універсальних варіантів. Вона містка, може мати значну вагу і при цьому не заважає їзді. Підрамні сумки чудово підходять для перевезення речей під час велопоходів та пікніків.

Також велосипедні сумки можна класифікувати за обсягом:

  1. Моделі на двадцять п'ять літрів і менше – підходять для щоденних поїздок містом;
  2. Від тридцяти до п'ятдесяти літрів - стануть у пригоді для виїздів на одноденні або дводенні пікніки.
  3. Понад п'ятдесят п'ять літрів - це місткі сумки для тривалих велосипедних походів.

Нюанси вибору

Вибираючи сумку, варто враховувати кілька факторів. Багато залежить від поставлених завдань: моделі різного обсягу призначені для перевезення великих та дрібних предметів у різній кількості. Якщо ви їдете до тривалого велопоходу, зверніть увагу на водонепроникні моделі – на випадок дощу. Якщо перевозите дорогу апаратуру, вибирайте протиударну велосумку.

Крім того, має значення ваш досвід та навик їзди на велосипеді. Для новачків підійдуть підрамні сумки, а досвідчені велосипедисти можуть використовувати моделі на кермо та багажник. Також при виборі орієнтуйтесь на особливості свого велосипеда: конструкцію рами, багажника, сідла. Якщо сумніваєтеся, звертайтесь до менеджерів нашого магазину – вони із задоволенням вас проконсультують.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.