Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Плюси та мінуси онлайн-покупок

Інтернет давно став незамінним для людини у плані здійснення різних операцій чи покупок.

Зробити шопінг простішим сьогодні прагнуть усі продавці. Тому придбати в інтернет-магазині CIFROBUS можна практично будь-які товари. І покупці давно зрозуміли, що найчастіше це набагато зручніше і навіть вигідніше.

Переваги шопінгу у мережі:

  1. Інтернет-покупки дозволяють заощадити величезну кількість часу. Уявіть, що потрібно знайти певний товар. Замість витрачати час на дорогу від одного магазину до іншого, ви можете зайти відразу в кілька онлайн-магазинів. Це також дозволить порівняти ціни на товари та вибрати найбільш прийнятний варіант.
  2. При покупці онлайн великі магазини пропонують скористатися промокодами. Що таке промокод? Це поєднання букв та цифр, при наданні яких магазин готовий дати знижку на товар чи доставку, надати будь-які бонуси. Не варто плутати промокод із купоном на знижку, останній покупець купує за гроші, промокод – безкоштовний. Також термін дії промокодів зазвичай обмежений.
  3. Ще одним плюсом онлайн-покупок можна назвати відсутність черг та інші незручності, пов'язані зі скупченням покупців у магазинах.
  4. В інтернет-магазинах асортимент продукції та товарів набагато ширший, ніж у звичайних магазинах, адже для них не потрібне місце для зберігання. Недарма існує думка, що в інтернеті можна знайти все, що завгодно.
  5. Завжди можна замовити доставку у будь-який зручний для покупця спосіб, а також повернути товар, якщо він не підійшов.

Недоліки онлайн-покупок:

  1. Не всі магазини можуть похвалитися великою мережею пунктів видачі товарів та організувати найбільш зручну доставку додому. У жаркий час свят, покупці стикаються із затримкою доставки навіть при замовленні у найбільших магазинах з відпрацьованою системою роботи з покупцями.
  2. При замовленні товару у невеликих магазинах можуть виникнути проблеми з поверненням. Як правило, це стосується невеликих торгових точок. Тому перед тим як робити замовлення, вивчіть умови повернення товару.
  3. Є ризик втратити гроші. При здійсненні будь-яких угод через інтернет існує ризик бути ошуканим, нарватися на шахраїв. Щоб уникнути такої неприємності, варто вивчити відгуки інших покупців, які робили покупки в магазині.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.