Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Суміш тютюну для кальяну: види тютюну

Який буває тютюн? Як вибрати правильний тютюн із широкого асортименту?

Тютюн є ключовою складовою для будь-якої кальянної церемонії, саме від тютюну залежить якість диму, аромат та смак. Сьогодні, на нашому ринку, величезний асортимент різних видів тютюну та представників, але гідних представників, як і раніше, мало. У цій статті ми хотіли б розібрати, що потрібно знати про тютюн, щоб отримати від кальяну справжнє задоволення.

У світі налічується понад 100 сортів тютюну, але для виробництва використовують лише кілька. Далі розглянемо найпопулярніші сорти тютюну, залежно від його міцності.

1. Virginia. Цей сорт тютюну став популярним через м'який смак, який відмінно поєднується з будь-яким ароматизатором. Діапазон його міцності 1-3%. Тютюн Virginia нарізають завжди дрібно для того, щоб краще розкрився смак, а наявність цукру дозволяє довше не прогоряти.

2. Burley – цей сорт міцніший, ніж Virginia. Діапазон його міцності становить від 2% до 4%. Його власний смак набагато сильніший і яскравіший, ніж у Virginia. Цей смак відмінно поєднується з чайними та кавовими смаками, а як правильно міксувати смаки ви можете дізнатися у нашій добірці, за посиланням:
https://hooka.com.ua/ru/ - найкращі мікси для кальяну

3. Найміцнішим сортом тютюну із представлених є Oriental. Його діапазон міцності від 4% до 6%. Oriental має яскраво виражений смак через великий вміст ефірних олій. Цей сорт складно поєднувати з іншими ароматизаторами, тому що він має стійкий пряний аромат, який тримається протягом усього процесу куріння.

Виробники тютюну для кальяну:

Starbuzz
Starbuzz є тютюном преміум-класу, а також лідером продажу в Україні. Цей тютюн м'який, обволікаючий і легкий. Starbuzz завоював серця росіян своїми незвичайними уподобаннями, які не потрібно міксувати. Наш експерт не рекомендує змішувати цей тютюн з іншими марками, тому що результат може бути непередбачуваним.

Nakhla
Nakhla - це суха, тютюнова суміш, але досить насичена за смаком з густим і яскравим димом. Це одна з тих марок, підробки якої зустрічаються найчастіше. Компанія не несе відповідальності за якість підробок.

Layalina та Golden Layalina
Layalina та Golden Layalina - вологий тютюн, який насичений яскравим смаком та має приємний післясмак. У цій лінійці є лише кілька вдалих уподобань, але інші залишають бажати кращого. Цей тютюн не дуже популярний, але знайшов своїх поціновувачів.

Serbetli
Serbetli - найширший вибір смаків, лінійка, що постійно оновлюється: легкий, в міру насичений, в міру яскравий. Залишає великий простір для творчості при складанні міксів. Особливість цієї марки у використанні натуральних інгредієнтів, що робить смак природним, на відміну багатьох інших марок;

DarkSide
DarkSide – популярний тютюн, високої цінової категорії. Він характеризується сильною міцністю, вологістю, дуже димний, але він однозначно не підходить для новачків, оскільки видасться надто важким.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.