Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Який результат дає SEO просування сайту

Актуальний цільовий трафік на сайт

Користувачі забивають пошукові запити. Якщо сайт буде виводитися в ТОП видачі пошукових систем, то користувачі переходитимуть на цей сайт. Вони можуть знаходитися в пошуку товару або послуги прямо зараз, бути максимально зацікавленими в покупці, а можуть уважно вивчати інформацію, перебуваючи на початку вирви залучення клієнтів.

Транзакції та продажі

Якщо сайт зручний, асортимент товарів різноманітний, ціни адекватні, замовлення зробити легко і швидко, то трафік буде конвертуватися в онлайн-продажу або заявки на вашому сайті.

Повторні продажі та лояльних клієнтів

При якісній оптимізації від webtune.com.ua/marketyng/seo/ та добре продуманій структурі сайту, зручній картці товару чи послуги, користувач запам'ятовує сайт та може повертатися назад вже за брендовими запитами. Якщо користувач після покупки залишився задоволений товаром та сервісом, цей інтерес обов'язково потрібно підтримувати і розвивати.

Наприклад, вибудовувати комунікацію з кожним клієнтом за допомогою CRM-маркетингу. Клієнти цінують персоналізований контент, який отримують у потрібний час у зручному місці. І обов'язково повертаються, щоб зробити замовлення знову.

Переваги SEO просування сайтів

Пошукова оптимізація сайту дає трафік на сайт із пошукових систем. Такий трафік називають пошуковим чи органічним. Цей канал трафіку, як і будь-який інший, має низку переваг та недоліків. Розглянемо найважливіші:

Плюси:

  1. Не треба платити за переходи. І справді, пошукові системи не стягують плату за кліки в органічній видачі, тому вам не потрібно платити за користувачів, які прийшли з пошуку. На відміну від контекстної реклами, де кожен клік на оголошення коштуватиме вам гроші. Але не все так просто. У пошукове просування сайту – залучаючи агенцію чи штатного співробітника – все одно потрібно вкладати гроші. Розуміючи, що одержуваний трафік з органічного пошуку в рази дешевший за трафік з контекстної реклами. Плюс під час оптимізації сайту робота йде над покращенням всього проекту – доопрацьовується структура, посадкові сторінки, контент-маркетинг. І замовник отримує і цільовий трафік, і покращення сайту, на відміну від інших видів реклами.
  2. Гарячий трафік. Користувачі самі шукають товар або послугу і для цього забивають запити у пошуку. Важливо, що вони шукають це як реального часу. Тому органічний трафік – один із найякісніших та недорогих каналів залучення трафіку.
  3. Гнучкий вибір запитів. Ви самостійно визначаєте список запитів, який хочете просувати у пошуку. При цьому можна працювати з досить широким списком запитів, обробляючи попит на кожному етапі вирви залучення клієнтів – побудова знання про бренд, охоплення «гарячого» попиту, прийняття рішення про покупку, робота з клієнтською базою. З іншого боку, можна сконцентруватися на просуванні найбільш маржинальних товарів або запитів, які надають найбільше клієнтів у вашій тематиці. Такі запити можна переглянути у веб-майстрі Яндекса.
  4. Поліпшується технічний стан сайту. Щоб сайт високо ранжувався, він має відповідати певним стандартам пошукових систем. Працюючи над пошуковим просуванням, можна домогтися, щоб сайт швидко завантажувався з будь-якого пристрою, знизити кількість помилок, які заважають покупкам. Трохи пізніше поговоримо про фактори seo просування сайту.
  5. Поліпшується юзабіліті сайту. Пошукові алгоритми адаптуються і дедалі більше враховують при ранжируванні зручність користування сайтом. Простіше кажучи, користувачам має бути зручно фільтрувати, вибирати та замовляти будь-який товар чи послугу. Пошуковики це високо цінують.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.