Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

КРИТЕРІЇ, ЗА ЯКИМИ ВИБІРАЮТЬ ОБРУЧКИ

Обручки – найголовніший атрибут весілля. Вважається, що обряд обміну кільцями виник ще за часів Стародавнього Риму. Саме звідти пішло повір'я, що безіменним пальцем йде «вена кохання». Тому кільце, одягнене на цей палець коханому, скріплює кохання двох силою благородного металу.

Якщо відійти від історичної спадщини, то на сьогоднішній день обручка – це насамперед показник статусу людини. Окраса на безіменному пальці транслює оточенню, що перед ними людина сімейна.

Якщо покупка заручного кільця – прерогатива виключно нареченого, то покупка обручок на сайті https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/koltsa-obruchalnye/metall-is-zoloto/– перша велика спільна справа. Існує навіть прикмета: кільця для заручин потрібно купувати разом. Тобто при купівлі має бути присутнім і наречений, і наречена. Більше того, вважається хорошим знаком купити два обручки одночасно – для майбутніх дружини та чоловіка.

Відійшовши від традицій та прикмет, обговоримо більш матеріальні аспекти. Перше – з чим варто визначитися – це метал.

ВИБІР МЕТАЛУ І ПРОБИ ЗОЛОТА КІЛЕЦЬ

Зазвичай, кільця для заручення – це золоті вироби. Оптимальна проба – 585. Ці вироби міцні, мало піддаються деформаціям та відносно недорогі.

750 проба – більш висока та дорога. Але і більш примхлива: щоб захистити колечко від подряпин та інших слідів часу, його доведеться час від часу знімати.

Щодо кольору золота, то вибір може бути будь-яким: класичне жовте, витончене рожеве або біле. На даний момент будь-який з варіантів вважається абсолютно рівноцінним.

Кільця з паладію та платини, якщо вас цікавлять білі метали, також будуть доречні. Але варто пам'ятати про їхню ціну: вона значно вища, ніж у золота.

ГЛАДКІ КІЛЬЦЯ АБО З КАМЕНЯМИ

Багато хто чув прикмету, що обручка має бути гладкою для «гладкого сімейного життя». Витоки цього твердження йдуть від вінчальних кілець: церква була проти будь-яких надмірностей. Однак зараз ситуація змінилася: навіть вінчальні кільця можуть мати вставки дорогоцінного каміння. А якщо йдеться про прикраси, які будуть використовуватися тільки для одруження в РАГСі, то про «гладкість» можна сміливо забути.

Топ-вставок для обручок – це діаманти. Безбарвні або каміння з легким відтінком чудово поєднуються з різними вбраннями і ідеально підходять для щоденного носіння. А якщо діамант має кріплення типу «циганське» (коли камінь утоплений у тілі кільця) і ні за що не чіпляється, то така прикраса не заважатиме ні в яких повсякденних активностях.

Рубіни, смарагди та сапфіри рідше використовуються як прикраси для обручок. Але якщо ви фанат певного каменю, ніщо не заважає вам придбати на сайті stolychnashop.com.ua обручку з ним.

ВИБІР ДИЗАЙНУ ТА ПРОФІЛЮ

Класика серед обручок – це рівне гладке виріб. Але навіть серед гладких є різні варіанти: вирізняє їх профіль. В Україні найчастіше представлений варіант плоского та опуклого профілю.

Звичайно, профілів є набагато більше. Але у випадку обручок варто пам'ятати, що закруглення на внутрішній частині кільця недаремно стали називати «комфорт»: такі вироби не врізаються в пальці і більш комфортні для постійного носіння.

Що стосується безпосередньо дизайну (якщо просто гладке кільце здається нудним), то він може бути як стандартним – з нанесенням алмазного огранювання або ажурних елементів, так і ексклюзивним. Наприклад, досить часто обручки гравіюють, у тому числі, і з зовнішнього боку.

В силу того, що жіночі кільця зазвичай мають інкрустацію і різні декоративні елементи, не завжди можна придбати пару ідентичних кілець. У цьому випадку слід керуватися правилом поєднання: оптимально, якщо кільця нареченого та нареченої матимуть схожу форму та дизайн обідка.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.