Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати правильний кальян?

Куріння кальяну — давня східна традиція, яка сьогодні стала справжньою модною тенденцією. Однак, як і в давнину, її головне завдання - згуртувати компанію, створивши теплу, дружню та розслаблену атмосферу.

Як вибрати кальян для дому?

Щоб придбати кальян в інтернет-магазині Арома-Дым, який буде добре і довго куритися, потрібно знати кілька нюансів. У цій статті ми дамо поради, як вибрати потрібну модель. Після цього ви зможете замовити кальян з доставкою в інтернет-магазині й бути впевненими, що виріб повністю задовольнить вас. Отже, ось кілька моментів, на які варто звернути увагу при покупці:

 1. Висота шахти 50-100 см. Такий розмір забезпечує оптимальне охолодження диму під час куріння.
 2. Накращий матеріал – нержавіюча сталь. Такі кальяни служать довше, вважаючись найбільш міцними та надійними.
 3. Найкраще вибирати нерозбірну шахту. Моделі, де вона складається з кількох елементів, швидко розхитуються та ламаються.
 4. Не беріть кальян на 2 трубки та більше. Так, це здається зручним, але якість куріння буде поганою. У хорошого кальяну з одного боку шахти знаходиться вихід для шланга, а з іншого — випускний клапан, і ніяк інакше.
 5. Вибирайте міцні колби із товстого скла. Посудина обов'язково повинна бути прозорою, щоб було видно рівень води.
 6. Найкращими вважаються чаші із глини. Вони добре передають запах та смак тютюну.

Ці прості поради допоможуть обрати справді хороший кальян. І ще один момент: навіть якщо агрегат вам дуже сподобався зовні, не купуйте його до того, як добре не вивчите усі характеристики. Краса для кальяну відіграє другорядну роль, головне - це його курильні якості.

Як правильно забити кальян?

Отже, ви вибрали й придбали собі кальян. Тепер потрібно його забити, щоб отримати хорошу димність та оптимальну міцність тютюну. Ось кілька базових порад, як правильно це зробити:

 1. Виберіть тютюн із потрібним смаком і покладіть його в чашу так, щоб від фольги або калауда залишився відступ 3-5 мм.
 2. Зверніть увагу: тютюн має лежати пухко. Для цього сипте його в чашу невеликими щіпками. Посередині зробіть зубочисткою отвір — «колодязь», щоб тяга була кращою.
 3. Налийте води стільки, щоб шахта була занурена на 2-3 см.
 4. Якщо ви курите не на калауді, а на фользі, натягніть її на чашу в 4 шари й проробіть дрібні отвори з кроком приблизно 3 мм. У центрі отвору робити не варто, залишивши незайманим коло радіусом приблизно з 5-копійчаною монетою.
 5. Для початку потрібно взяти 3-4 вугілля. Якщо курити стане важко, зайве вугілля можна покласти на шахту, щоб використати пізніше. Швидше нагрівати вугілля та регулювати його температуру допоможе спеціальний ковпак. Обов'язково тримайте поруч із собою щипчики для вугілля.

А тепер можна приготувати смачний чай, знайти хороший фільм і запросити друзів. Хороша компанія зробить куріння вашого нового кальяну набагато приємнішим.



Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.