Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як обрати нашийник від бліх для кішки?

Незважаючи на те, що пухнаста улюблениця не живе на вулиці, ймовірність обзавестися бліхами та кліщами дуже висока. Нетривалі прогулянки на свіжому повітрі, пікніки на природі в сімейному колі, контакти з іншими тваринами – все це може стати фактором, що сприяє появі паразитів на шерсті вихованця.

Серед усіх протипаразитарних засобів широкої популярності набув специфічний акарицидний нашийник, що є ефективним профілактичним засобом. До того ж він має властивості зручності і простоти у використанні, а найголовніше, нешкідливий для вихованця. Механізм впливу акарицидного нашийника схожий з принципом роботи крапель, спреїв і шампунів аналогічного призначення, механізм відлякування ектопаразитів відбувається завдяки отрутохімікатам акарицидного впливу, на основі яких і виробляються всі засоби боротьби з паразитами. До речі, великий вибір нашийників від бліх, а також інші ветеринарные препараты - на сайті ветеринарної аптеки — https://33korovy.in.ua/, де Ви точно знайдете те, що потрібно.

Акарицид, яким наповнений нашийник, випромінює спеціальний запах, покликаний відлякувати бліх і кліщів, а паразитів, які вже мешкають на шкірному покриві тварини, цей запах повинен ліквідувати, утворюючи невидиму захисну оболонку. Цей виріб підійде як довгошерстим кішкам, так і короткошерстим породам.

Безумовно, нашийник від ектопаразитів має ряд переваг:

  1. Вартість: нашийник має досить незначну ціну для засобу, здатного ефективно захистити тварину від появи паразитів.
  2. Простота та легкість використання: при використанні нашийника немає необхідності проведення водних процедур з подальшим висиханням, як у разі застосування крапель або шампуню.
  3. Зручність для кішки: не травмується емоційний стан вихованця, як при купанні. А також якщо домашній вихованець часто ходить вулицею, оточуючі не вирішать, що перед ними бродяча або хвора тварина.
  4. Якість виробу: фірмовий нашийник безпечний для організму кішки.

Серед недоліків такого засобу захисту від паразитів можна виділити наявність специфічного запаху, тимчасові почуття незручності у тварини, ймовірність невеликої втрати шерсті у зоні шиї.

Також важливо пам'ятати, що матеріал аксесуара має хімічні складові і може спровокувати алергію у вихованця, тому перші години після одягання не слід давати тварині вільно виходити на вулицю. При першому появі ознак алергії необхідно зняти нашийник і звернутися за консультацією до ветеринару щодо вибору найбільш оптимального варіанта. Варто уважно стежити за тим, як сидить нашийник на вихованці: він повинен добре прилягати, але водночас не породжувати дискомфортних відчуттів у тварини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.