Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Лізинг автомобілів: у чому зручності?

Донедавна при нестачі грошей на покупку автомобіля єдиним виходом було отримання банківського кредиту. Але тепер є ще один варіант – лізинг авто.

Придбання автомобіля в лізинг передбачає його довгострокову оренду з можливістю викупу після закінчення терміну дії договору. Викупний лізинг передбачає викуп автомобіля лізинговою компанією після закінчення терміну дії договору у постачальника та його передачу у власність свого клієнта. Поворотний лізинг передбачає повернення автомобіля у власність лізингодавця після закінчення терміну дії договору. І в тому, і в іншому випадку автомобіль протягом усього терміну дії договору залишається у власності лізингодавця, а лізингоодержувач користується ним за довіреністю.

До речі, якщо вас цікавить автомобиль в лизинг, то переходьте за посиланням вже зараз.

Довіреність видається лізингодавцем клієнту та діє протягом усього терміну виплати орендної плати. Вона є обов'язковим додатком до договору. Лізинговий договір може укладатися на різні терміни, найчастіше – від одного до чотирьох років. Залишкова сума, за якою викуповується авто, у кожному конкретному випадку розраховується індивідуально з урахуванням марки та моделі транспортного засобу, терміну дії договору та інших факторів, у тому числі:

  1. амортизація авто за період оренди;
  2. відсотки;
  3. комісія лізингодавця;
  4. вартість авто;
  5. сума страховки авто.

Переваги лізингу машини перед автокредитом

Купівля автомобілів за схемою лізингу забезпечує ряд переваг перед банківським кредитуванням, у тому числі:

  1. менший час розгляду заявки;
  2. невеликий розмір першого внеску;
  3. нижчі регулярні виплати.

Якщо під час використання програм автокредитування покупцю доводиться витрачати багато часу й сил на формальності, то в рамках лізингової схеми всі реєстраційні дії з авто робить орендодавець. Лізингові програми забезпечують широкий вибір варіантів після закінчення терміну договорів. Лізингоодержувач може викупити машину, обміняти її на нову, пролонгувати договір лізингу. При цьому після закінчення терміну кредитного договору будь-яких варіантів клієнт банку немає.

Таким чином, придбання автомобіля з використанням лізингової схеми має певні переваги. Але треба враховувати, що у разі прострочення платежів покупець позбавляється авто.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.